دانلود اپ واوموزیک

دانلود آهنگ و پخش آنلاین آرند اشتاین Gesunder Schlaf

ثبت دیدگاه تازه
آرند اشتاین Arnd Stein - Gesunder Schlaf

Gesunder Schlaf

دانلود آهنگ های مرتبط


هنرمند
  • دنبال کنندگان1745
  • تعداد موزیک95
  • تعداد آلبوم10
  • تعداد ویدیو0

آرامش در رویا اثری بی نظیر و رویایی از دکتر آرند اشتاین

این اثر، بر پایه جدیدترین دستاوردهای علم روانشناسی، دانش صوت – سوپر لرنینگ سایکولوژی – تحت لیسانس انستیتو معتبر وی تی ام اشتاین آلمان، زیر نظر روانشناس نامدار، دکتر آرند اشتاین و تیمی از بهترین روانشناسان جهان خلق شده است.

اگر شبها برای به خواب رفتن مشکل دارید از این به بعد به می توانید به موسیقی ملایم گوش کنید. تحقیقات دانشمندان نشان داده است که کافی است ۴۵ دقیقه به موسیقی ملایم قبل از خوابیدن گوش کنید تا با آرامش بسیار به خواب شیرین فرو روید. محققین تایوانی در مطالعاتی که در رفتار خواب ۶۰ نفر انسان بالغ که مشکل خواب داشته اند، در مصاحبه با ژورنال بیان داشته اند که چگونه توانسته اند با استفاده از موسیقی روشی ابداع کنند که مشکلات مربوط به خواب در انسان را رفع کنند.

آسوده چشمهایت را ببند ، بگذار بالهای فرشته های خواب ، چشمهایت را نوازش کند تا تو آرام به خواب بروی ….. شاید اگر سخت نگیریم میتوان گفت یکی از زیباترین آهنگ های تاریخ همین آهنگ است. آهنگی بسیار زیبا با محوریت ساز پیانو. بشخصه بار ها این آهنگ را گوش داده ام و هنوز هم بعد از سالهای سال گوش کردن به موسیقی نیو ایج میتوانم بگویم که در رده بهترین ,موسیقی های عصر نو قرار می گیرد. این موسیقی یک اثر کاملا علمی است و برای رفتن به یک دنیای رویایی میتوانید از آن استفاده کنید. پیشنهاد میکنم شب ها قبل از خواب با هدفن گوش دهید.

حامیان تجاری اینجا محل تبلیغات شماست

تبلیغات
کارو

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید