امیر توسلی، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

آغاز آهنگسازي پويانمايي سينمايي «بچه زرنگ»

19 آبان 1399 9:49 ق.ظ ایران

 آخرین فرآیند‌های تولید پویانمایی سینمایی «بچه زرنگ» در حالی جریان دارد که آقای امیر توسلی کار آهنگسازی این فیلم را آغاز کرده است.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، امیر توسلی، آهنگساز باسابقه سینمای ایران که سابقه ساخت موسیقی آثار تلویزیونی فاخری همچون «مختارنامه» و آثار سینمایی بسیاری از جمله «کافه ستاره»، «دایره زنگی»، «اخراجی‌ها 2»، «گشت 2»، «نهنگ عنبر2»، «اکسیدان»، «چهارانگشت»، «تگزاس»، «قانون مورفی» و… را برعهده داشته است، آهنگ‌سازی پویانمایی «بچه زرنگ» را نیز آغاز کرد.
پویانمایی سینمایی «بچه زرنگ» نخستین فیلم سینمایی پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است که از سوی گروه هنرپویا و با سرمایه‌گذاری مشترک کانون پرورش فکری و هنرپویا، آخرین مراحل فنی تولید و پساتولید را پشت سر می‌گذارد.
در خلاصه داستان این پویانمایی آمده است: «محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. او در یک اتفاق نادر با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند. اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است.»
«بچه زرنگ» فیلم جدیدی از گروه «هنرپویا» به تهیه کنندگی آقای حامد جعفری و کارگردانی آقای هادی محمدیان است که چندی پیش تدوین آن نیز به اتمام رسیده است.
«هنرپویا» در کارنامه خود، تجربه ساخت و عرضه فیلم‌های سینمایی «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» را به عنوان پرفروش‌ترین پویانمایی‌های تاریخ سینمای ایران، داشته است و اکنون با سرمایه‌گذاری مشترک با کانون در حال ساخت فیلم «بچه زرنگ» است.

امین بانی هوای دوری