آغاز مرحله نخست داوری یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

7 مرداد 1396 6:28 ق.ظ ایران

با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان و دریافت بیش از 1500 اثر، مرحله نخست داوری این دوره از جشنواره از امروز شنبه 7 مردادماه آغاز شد.

 

 

 

 

 

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک به نقل از روابط عمومی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، با اتمام مهلت ارسال آثار به دبیرخانه­ یازدهمین جشنواره­ ملی موسیقی جوان، روند بررسی و ارزیابی آثار توسط هیئت‌های انتخاب، در قالب ۲۴ کمیته­ی تخصصی با حضور ۷۰ نفر از استادان موسیقی کشور، از امروز آغازشده است.

در این دوره از جشنواره بیش از ۱۵۰۰ اثر در بخش‌های موسیقی دستگاهی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی به دبیرخانه­ی یازدهمین جشنواره­ی ملی موسیقی جوان ارسال‌شده است.

اسامی راه‌یافتگان به مرحله­ی نهایی این جشنواره، همراه با اطلاعات تکمیلی، روز سه‌شنبه ۱۷ مرداد از طریق سایت انجمن موسیقی ایران به نشانی اینترنتی nay.ir و سایت جشنواره به نشانی javanmusicfestival.com اعلام خواهد شد.

یازدهمین جشنواره­ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده­ی استادان برجسته موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران و با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر موسیقی و بنیاد رودکی، در شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.

امین بانی هوای دوری