آرش آقایی، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران، واوموزیک،vavmusic

آلبوم «در پرده ی پیدا» از آرش آقایی منتشر شد

16 مهر 1399 6:57 ق.ظ ایران

«در پرده ی پیدا» تازه ترین اثر ساخته آرش آقایی ست که در قالب ۷ قطعه بی کلام با تکنوازی عود و دونوازی عود و کوبه ای ساخته و پرداخته شده است.

آلبوم عودنوازیِ «در پرده ی پیدا» به آهنگسازی آرش آقایی، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری پژواک آوای معاصر راهی بازار موسیقی شد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، «در پرده ی پیدا» تازه ترین اثر ساخته آرش آقایی ست که در قالب ۷ قطعه بی کلام به عناوین «پیش درآمد»، «درآمد»، «چهار مضراب»، «عراق»، «ضربی عراق»، «فرود» و «رنگ» ساخته و پرداخته شده است.

 

در این اثر که با تنظیم های تکنوازی عود و دونوازی عود و کوبه ای اجرا شده، آرش آقایی آهنگسازی و نوازندگی عود را بر عهده داشته و بنان گلکار با نوازندگی سازهای کوبه ای او را همراهی کرده است.

آرش آقایی درباره اثرش می‌گوید: «آلبوم در پرده‌ی پیدا مجموعه‌ای است از ساخته‌ها، نوشته‌ها و بداهه‌نوازی‌هایی که به مدت شش سال ترجیع‌بند ذهنی‌ام بوده‌اند و در طول این زمان به رغم درگیری با تجربه‌های متعدد و متفاوت، آنها را به طور موازی در پس ذهن نگاه داشته‌ام.»

این سومین اثر رسمی از آرش آقایی است که در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

شایان ذکر است که آلبوم عودِ «در پرده ی پیدا» به اهنگسازی آرش آقایی، از سوی پژواک آوای معاصر منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه های فیزیکی و دیجیتال آن را از مراکز و وبسایت های معتبر موسیقی تهیه نمایند.

حمید هیراد هزار و یک شب