آهنگساز «افسانه چشم‌هایت» عذرخواهی کردواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

  • 7,921 نگاه
  • 0 دیدگاه

آهنگساز آلبوم «افسانه چشم‌هایت» به خوانندگی علیرضا قربانی و همایون شجریان با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی از درج اشتباه نام هوشنگ ابتهاج به‌عنوان شاعر یکی از قطعات این آلبوم عذرخواهی کرد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، مهیار علیزاده آهنگساز آلبوم «افسانه چشم‌هایت» به خوانندگی علیرضا قربانی و همایون شجریان روز گذشته با انتشار متن و یک ویدئو نسبت به حواشی پیش آمده درباره یکی از قطعات این آلبوم توضیحاتی را ارائه داد.

طی روزهای گذشته انتقادهایی در فضای مجازی نسبت به قطعه «افسوس» در آلبوم «افسانه چشم‌هایت» مطرح شده بود که در معرفی این قطعه به اشتباه نام هوشنگ ابتهاج به عنوان شاعر اثر قید شده بود. مهیار علیزاده توضیحی درباره شاعر اصلی قطعه موردنظر نداده است.

مهیار علیزاده در این ویدئو توضیح داده است:

سلام دوستان عزیزم
ویدیو بالا مربوط است به حواشی و البته اشتباهی که در بروشور آلبوم «افسانه چشمهایت» رخ داده،،،
در ویدیو دوم نیز دو نمونه از شمار زیاد سایت ها و وبلاگ هایی ‌که این ابیات را به نام استاد ابتهاج ثبت کرده اند برای شما به اشتراک گذاشته ام،،،
با صحبتی که با خانواده استاد داشتم، آنها هم بر این امر صحه گذاشتند که این اشعار مدت هاست به اشتباه به اسم استاد سایه ثبت شده اند.
بدیهی است که مسئول این بی دقتی شخص من هستم که انتخاب اشعار و آهنگسازی بر روی آنها وظیفه من بوده و امیدوارم که به سرعت و در نسخه های تجدید چاپ این مورد و همینطور دو اشتباه تایپی در دفترچه سی دی اصلاح گردد.
امید که از این آلبوم لذت کافی ببرید.
ارادتمند همگی
مهیار علیزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *