دانلود اپ واوموزیک

دانلود آهنگ و پخش آنلاین ادوارد سیمونی Oh Happy Day

ثبت دیدگاه تازه
آلبوم ادوارد سیمونی Pan-Welthits

Oh Happy Day

دانلود آهنگ های مرتبط


هنرمند
  • دنبال کنندگان7855
  • تعداد موزیک112
  • تعداد آلبوم11
  • تعداد ویدیو0

این پست به دانلود ادوارد سیمونی Pan-Welthits همراه دانلود آهنگ های این آلبوم اختصاص داده شده است.

دانلود آلبوم و آهنگ های ادوارد سیمونی

ادوارد سیمونی متولد شده در لهستان و بزرگ شده در کشور آلمان می باشد. او یک پن فلوتیست و نوازنده چند ساز ، آهنگساز و تنظیم کننده است.

در لهستان ادوارد در سن ۷ سالگی در مدرسه موسیقی دولتی در بیتوم با درس هایی از پیانو و ویولن کار خود را آغاز کرد. اما او در سن ۱۴ سالگی به فلوت روی آورد و به آموختن آن ساز پرداخت.

فلوت نیز در کنار پیانو ساز اصلی خود را در دولت مدرسه موسیقی در سیلسیا بود. او به صورت اتفاقی روی به پن فلوت آرود به طوری که بعد از آن مجذوب این ساز شد و به صورت حرفه ایی و تخصصی تلاش کرد تا آن را فرا بگیرد که نتیجه این تلاش با توجه با استعداد بالای اولین آلبوم خود را منتشر کرد که رکورد طلایی را بدست آورد.از افتخارات او میتوان به دریافت رکورد طلایی در سال ۱۹۹۱ با آلبوم Pan-Traume و همچنین رکورد طلایی در سال ۱۹۹۲ در آلبوم  panpipes Festive Concert و دریافت رکورد پلاتین در همین سال با آلبوم Pan-dreams اشاره کرد.ادوارد یکی از چهره های سرشناس و صاحب سبک در ساز پن فلوت در کنار بزرگانی این ساز همچون جورج زامفیر قرار دارد و مجموعه آلبوم های آن در سرار جهان مورد محبوبیت ویژه ایی می باشد.

موسیقی های ادوارد در سبک Easy Listening می باشد و به طور کلی و نگاهی وسیع تر موسیقی های او از موسیقی کلاسیک و راک تحت تاثیر قرار شده است،در نتیجه طیف گسترده ای موسیقی را دربر گرفته است که از رمانتیسم تا تکنو ملودیک نیز میتوان اشاره کرد

 

حامیان تجاری اینجا محل تبلیغات شماست

تبلیغات
کارو

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید