اعلام برندگان گرمیواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

گرمی

مراسم جوایز گرمی سال ۲۰۱۶ شب گذشته برگزار شد و طی مراسمی ویژه برندگان اعلام شدند.

 

لیست برندگان به همراه باقی نامزدها در هر دسته بندی بدین شرح است:

 
 
 
 
 
 
 

ضبط سال:

D’Angelo and the Vanguard, ‘Really Love’

Mark Ronson feat. Bruno Mars, ‘Uptown Funk’ – WINNER

Ed Sheeran, ‘Thinking Out Loud’

Taylor Swift, ‘Blank Space’

The Weeknd, ‘Can’t Feel My Face

آلبوم سال:

Alabama Shakes, ‘Sound & Color’

Kendrick Lamar, ‘To Pimp a Butterfly’

Chris Stapleton, ‘Traveller’

Taylor Swift, ‘۱۹۸۹’ – برنده

The Weeknd, ‘Beauty Behind the Madness’

بهترین قطعه ی سال:

Kendrick Lamar, ‘Alright’

Taylor Swift, ‘Blank Space’

Little Big Town, ‘Girl Crush’

Wiz Khalifa feat. Charlie Puth, ‘See You Again’

Ed Sheeran, ‘Thinking Out Loud’ – برنده

بهترین هنرمند جدید:

Courtney Barnett

James Bay

Sam Hunt

Tori Kelly

Meghan Trainor – برنده

بهترین اجرای انفرادی پاپ

Kelly Clarkson, ‘Heartbeat Song’

Ellie Goulding, ‘Love Me Like You Do’

Ed Sheeran, ‘Thinking Out Loud’ – برنده

Taylor Swift, ‘Blank Space’

The Weeknd, ‘Can’t Feel My Face’

بهترین اجرای دوئت یا دونفره و یا گروهی پاپ:

Florence & The Machine, ‘Ship to Wreck’

Maroon 5, ‘Sugar’

Mark Ronson feat. Bruno Mars, ‘Uptown Funk’ – برنده

Taylor Swift feat. Kendrick Lamar, ‘Bad Blood’

Wiz Kalifa feat. Charlie Puth, ‘See You Again’

بهترین آلبوم پاپ سنتی:

Tony Bennett & Bill Charlap, ‘The Silver Lining: The Songs of Jerome Kern’ – برنده

Bob Dylan, ‘Shadows in the Night’

Josh Groban, ‘Stages’

Seth MacFarlane, ‘No One Ever Tells You’

Barry Manilow (and Various Artists), ‘My Dream Duets’

بهترین آلبوم پاپ:

Taylor Swift, ‘۱۹۸۹’ – برنده

Kelly Clarkson, ‘Piece by Piece’

Florence and the Machine, ‘How Big, How Blue, How Beautiful’

Mark Ronson, ‘Uptown Special’

James Taylor, ‘Before This World’

بهترین قطعه ی رقصی:

Above & Beyond feat. Zoë Johnston, ‘We’re All We Need’

The Chemical Brothers feat. Q-Tip, ‘Go’

Flying Lotus feat. Kendrick Lamar, ‘Never Catch Me’

Galantis, ‘Runaway (U & I)’

Jack Ü feat. Justin Bieber, ‘Where Are Ü Now’ – برنده

بهترین آلبوم رقص/الکترونیک:

Caribou, ‘Our Love’

The Chemical Brothers, ‘Born in the Echoes’

Disclosure, ‘Caracal’

Jamie xx, ‘In Colour’

Jack Ü, ‘Skrillex and Diplo Present Jack Ü’ – برنده

بهترین آلبوم معاصر بی کلام:

Bill Frisell, ‘Guitar in the Space Age!’

Wouter Kellerman, ‘Love Language’

Marcus Miller, ‘Afrodeezia’

Snarky Puppy & Metropole Orkest, ‘Sylva’ – برنده

Kirk Whalum, ‘The Gospel According to Jazz, Chapter IV’

بهترین اجرای راک:

Alabama Shakes, ‘Don’t Wanna Fight’ – برنده

Florence & the Machine, ‘What Kind of Man’

Foo Fighters, ‘Something From Nothing’

Elle King, ‘Ex’s & Oh’s’

Wolf Alice, ‘Moaning Lisa Smile’

بهترین اجرای متال:

August Burns Red, ‘Identity’

Ghost, ‘Cirice’ – برنده

Lamb of God, ‘۵۱۲’

Sevendust, ‘Thank You’

Slipknot, ‘Custer’

بهترین قطعه ی راک:

Alabama Shakes, ‘Don’t Wanna Fight’ – برنده

Elle King, ‘Ex’s & Oh’s’

James Bay, ‘Hold Back the River’

Highly Suspect, ‘Lydia’

Florence & the Machine, ‘What Kind of Man’

بهترین آلبوم راک:

James Bay, ‘Chaos and the Calm’

Death Cab for Cutie, ‘Kintsugi’

Highly Suspect, ‘Mister Asylum’

Muse, ‘Drones’ – برنده

Slipknot, ‘The Gray Chapter’

بهترین آلبوم آلترناتیو:

Alabama Shakes, ‘Sound & Color’ – برنده

Björk, ‘Vulnicura’

My Morning Jacket, ‘The Waterfall’

Tame Impala, ‘Currents’

Wilco, ‘Star Wars’

بهترین اجرای آر اند بی:

Tamar Braxton, ‘If I Don’t Have You’

Andra Day, ‘Rise Up’

Hiatus Kaiyote, ‘Breathing Underwater’

Jeremih feat. J. Cole, ‘Planes’

The Weeknd, ‘Earned It (Fifty Shades of Grey)’ – برنده

بهترین اجرای سنتی آر اند بی:

Faith Evans, ‘He Is’

Allah Hathaway, ‘Little Ghetto Boy’ – برنده

Jazmine Sullivan, ‘Let It Burn’

Tyrese, ‘Shame’

Charlie Wilson, ‘My Favorite Part of You’

بهترین قطعه ی آر اند بی:

Miguel, ‘Coffee’

The Weeknd, ‘Earned It (Fifty Shades of Grey)’

Jazmine Sullivan, ‘Let It Burn’

D’Angelo and the Vanguard, ‘Really Love’ – برنده

Tyrese, ‘Shame’

بهترین آلبوم اُربن معاصر:

The Internet, ‘Ego Death’

Kehlani, ‘You Should Be Here’

Lianne La Havas, ‘Blood’

Miguel, ‘Wildheart’

The Weeknd, ‘Beauty Behind The Madness’ – برنده

بهترین آلبوم آر اند بی:

Leon Bridges, ‘Coming Home’

D’Angelo and the Vanguard, ‘Black Messiah’ – برنده

Andra Day, ‘Cheers to the Fall’

Jazmine Sullivan, ‘Reality Show’

Charlie Wilson, ‘Forever Charlie’

بهترین اجرای رپ:

Cole, ‘Apparently’

Drake, ‘Back to Back’

Fetty Wap, ‘Trap Queen’

Kendrick Lamar, ‘Alright’ – برنده

Nicki Minaj feat. Drake and Lil Wayne, ‘Truffle Butter’

Kanye West feat. Theophilus London, Allan Kingdom, and Paul McCartney, ‘All Day’

بهترین همکاری در سبک رپ:

Big Sean feat. Kanye West and John Legend, ‘One Man Can Change the World’

Common and John Legend, ‘Glory’

Jidenna feat. Roman GianArthur, ‘Classic Man’

Kendrick Lamar feat. Bilal, Anna Wise, and Thudercat, ‘These Walls’ – برنده

Nicki Minaj feat. Drake, Lil Wayne, and Chris Brown, ‘Only’

بهترین قطعه ی رپ:

Kanye West feat. Theophilus London, Allan Kingdom, and Paul McCartney, ‘All Day’

Kendrick Lamar, ‘Alright’ – برنده

Drake, ‘Energy’

Common and John Legend, ‘Glory’

Fetty Wap, ‘Trap Queen’

بهترین آلبوم رپ

Cole, ‘۲۰۱۴ Forest Hills Drive’

Dr. Dre, ‘Compton’

Drake, ‘If You’re Reading This It’s Too Late’

Kendrick Lamar, ‘To Pimp a Butterfly’ – برنده

Nicki Minaj, ‘The Pinkprint’

بهترین اجرای انفرادی کانتری:

Cam, ‘Burning House’

Chris Stapleton, ‘Traveller’ – برنده

Carrie Underwood, ‘Little Toy Guns’

Keith Urban, ‘John Cougar, John Deere, John 3:16’

Lee Ann Womack, ‘Chances Are’

بهترین اجرای مشترک و یا گروهی کانتری:

Brothers Osborne, ‘Stay a Little Longer’

Joey+Rory, ‘If I Needed You’

Charles Kelley feat. Dierks Bentley and Eric Palsy, ‘The Driver’

Little Big Town, ‘Girl Crush’ – برنده

Blake Shelton feat. Ashley Monroe, ‘Lonely Tonight’

بهترین قطعه ی کانتری:

Lee Ann Womack, ‘Chances Are’

Tim McGraw, ‘Diamond Rings and Old Barstools’

Little Big Town, ‘Girl Crush’ – برنده

Brandy Clark, ‘Hold My Hand’

Chris Stapleton, ‘Traveller’

بهترین آلبوم کانتری:

Sam Hunt, ‘Montevallo’

Little Big Town, ‘Pain Killer’

Ashley Monroe, ‘The Blade’

Kacey Musgraves, ‘Pageant Material’

Chris Stapleton, ‘Traveller’ – برنده

بهترین آلبوم نیو ایج:

Paul Avgerinos, ‘Grace’ – برنده

Madi Das, ‘Bhakti Without Borders’

Catherine Duc, ‘Voyager’

Pater Kater, ‘Love’

Ron Korb, ‘Asia Beauty’

بهترین آلبوم انفرادی جز در بخش بداهه نوازی:

Joey Alexander, ‘Giant Steps’

Christian McBride, ‘Cherokee’ – برنده

Donny McCaslin, ‘Arbiters of Evolution’

Joshua Redman, ‘Friend or Foe’

John Scofield, ‘Past Present’

بهترین آلبوم جز با کلام:

Karrin Allyson, ‘Many A New Day: Karrin Allyson Sings Rodgers & Hammerstein’

Denise Donatelli, ‘Find a Heart’

Lorraine Feather, ‘Flirting With Disaster’

Jamison Ross, ‘Jamison’

Cécile McLorin Salvant, ‘For One To Love’ – برنده

بهترین آلبوم جز بی کلام:

Joey Alexander, ‘My Favorite Things’

Terence Blanchard feat. the E-Collective, ‘Breathless’

Robert Glasper & the Robert Glasper Trio, ‘Covered: Recorded Live at Capitol Studios’

Jimmy Greene, ‘Beautiful Life’

John Scofield, ‘Past Present’ – برنده

بهترین آنسامبل بزرگ جز:

Gil Evans Project, ‘Lines of Color’

Marshall Gilkes & WDR Big Band, ‘Köln’

Arturo O’Farrill & The Afro Latin Jazz Orchestra, ‘Cuba: The Conversation Continues’

Maria Schneider Orchestra, ‘The Thompson Fields’ – بهترین

Patrick Williams, ‘Home Suite Home’

بهترین آلبوم لاتین جز:

Eliane Elias, ‘Made in Brazil’ – برنده

The Rodriguez Brothers, ‘Impromptu’

Gonzalo Rubalcaba, ‘Suite Caminos’

Wayne Wallace Latin Jazz Quintet, ‘Intercambio’

Miguel Zenón, ‘Identities Are Changeable’

بهترین اجرای و یا قطعه ی گاسپل:

Anthony Brown & Group Therapy, ‘Worth [Live]’

Kirk Franklin, ‘Wanna Be Happy?’ – برنده

Travis Greene, ‘Intentional’

Israel & NewBreed feat. Yolanda Adams, ‘How Awesome Is Our God [Live]’

Brian Courtney Wilson, ‘Worth Fighting For [Live]’

 

بهترین اجرا و یا قطعه در سبک مسیحی معاصر:

Francesca Battistelli, ‘Holy Spirit’ – برنده

Crowder, ‘Lift Your Head Weary Sinner (Chains)’

Matt Maher, ‘Because He Lives (Amen)’

Third Day feat. All Sons & Daughters, ‘Soul On Fire’

Tobymac feat. Mr. Talkbox, ‘Feel It’

بهترین آلبوم گاسپل:

Karen Clark Sheard, ‘Destined To Win [Live]’

Dorinda Clark-Cole, ‘Living It’

Tasha Cobbs, ‘One Place Live’

Israel & NewBreed, ‘Covered: Alive In Asia [Live]’ – برنده

Jonathan McReynolds, ‘Life Music: Stage Two’

بهترین آلبوم در سبک مسیحی معاصر:

Jason Crabb, ‘Whatever the Road’

Lauren Daigle, ‘How Can It Be’

Matt Maher, ‘Saints and Sinners’

Tobymac, ‘This Is Not A Test’ – برنده

Chris Tomlin, ‘Love Ran Red’

بهترین اجرای گاسپل:

The Fairfield Four, ‘Still Rockin’ My Soul’ – برنده

Karen Peck & New River, ‘Pray Now’

Point of Grace, ‘Directions Home (Songs We Love, Songs You Know)’

بهترین آلبوم پاپ لاتین:

Pablo Alborán, ‘Terral’

Alex Cuba, ‘Healer’

Ricky Martin, ‘A Quien Quiera Escuchar’ (Deluxe Edition) – برنده

Alejandro Sanz, ‘Sirope’

Julieta Venegas, ‘Algo Sucede’

بهترین آلبوم راک لاین و یا آلترناتیو:

Bomba Estereo, ‘Amanecer’

La Cuneta Son Machín, ‘Mondongo’

Natalia Lafourcade, ‘Hasta La Raíz’ – برنده (مساوی)

Monsieur Periné, ‘Caja De Música’

Pitbull, ‘Dale’ – برنده (مساوی)

بهترین آلبوم مکزیک و حومه:

Banda El Recodo De Don Cruz Lizarraga, ‘Mi Vicio Mas Grande’

La Maquinaria Norteña, ‘Ya Dime Adiós’

Los Cojolites, ‘Zapateando’

Los Tigres Del Norte, ‘Realidades’ – Deluxe Edition – برنده

Mariachi Los Camperos De Nati Cano, ‘Tradición, Arte Y Pasión’

بهترین آلبوم لاتین استوایی:

José Alberto “El Canario” & Septeto Santiaguero, ‘Tributo A Los Compadres: No Quiero Llanto’

Rubén Blades with Roberto Delgado & Orchestra, ‘Son De Panama’ – برنده

Guaco, ‘Presente Continuo’

Juan Luis Guerra 4.40, ‘Todo Tiene Su Hora’

Victor Manuelle, ‘Que Suenen Los Tambores’

بهترین اجرای بومی آمریکایی:

Béla Fleck and Abigail Washburn, ‘And Am I Born To Die’

Buddy Guy, ‘Born To Play Guitar’

The Milk Carton Kids, ‘City Of Our Lady’

Punch Brothers, ‘Julep’

Mavis Staples, ‘See That My Grave Is Kept Clean’ – برنده

بهترین آلبوم بومی آمریکایی:

The Mavericks, ‘All Night Long’

Don Henley & Merle Haggard, ‘The Cost of Living’

Punch Brothers, ‘Julep’

Emmylou Harris & Rodney Crowell, ‘The Traveling Kind’

Jason Isbell, ’۲۴ Frames’ – برنده

بهترین آلبوم آمریکانا:

Brandi Carlile, ‘The Firewatcher’s Daughter’

Emmylou Harris & Rodney Crowell, ‘The Traveling Kind’

Jason Isbell, ‘Something More Than Free’ – برنده

The Mavericks, ‘Mono’

Punch Brothers, ‘The Phosphorescent Blues’

بهترین آلبوم بلوگرس:

Dale Ann Bradley, ‘Pocket Full of Keys’

Rob Ickes & Trey Hensley, ‘Before the Sun Goes Down’

Doyle Lawson & Quicksilver, ‘In Session’

Ralph Stanley & Friends, ‘Man of Constant Sorrow’

The Steeldrivers, ‘The Muscle Shoals Recordings’ – برنده

بهترین آلبوم بلوز:

Cedric Burnside Project, ‘Descendants of Hill Country’

Shemekia Copeland, ‘Outskirts of Love’

Buddy Guy, ‘Born to Play Guitar’ – برنده

Bettye LaVette, ‘Worthy’

John Primer & Various Artists, ‘Muddy Waters 100’

بهترین آلبوم فولک:

Norman Blake, ‘Wood, Wire & Words’

Béla Fleck and Abigail Washburn, ‘Béla Fleck and Abigail Washburn’ – برنده

Rhiannon Giddens, ‘Tomorrow Is My Turn’

Patty Griffin, ‘Servant of Love’

Glen Hansard, ‘Didn’t He Ramble’

بهترین آلبوم در موسیقی های سنتی و بومی:

Jon Cleary, ‘Go Go Juice’ – برنده

Natalie Ai Kamauu, ‘La La La La’

Keali’i Reichel, ‘Kawaiokalena’

The Revelers, ‘Get Ready’

Windwalker and the MCW, ‘Generations’

بهترین آلبوم سبک رِگِی:

Rocky Dawuni, ‘Branches of the Same Tree’

Jah Cure, ‘The Cure’

Barrington Levy, ‘Acousticalevy’

Luciano, ‘Zion Awake’

Morgan Heritage, ‘Strictly Roots’ – برنده

بهترین موسیقی بین المللی:

Gilberto Gil, ‘Gilbertos Samba Ao Vivo’

Angelique Kidjo, ‘Sings’ – برنده

Ladysmith Black Mambas with Ella Spira & the Inala Ensemble, ‘Music From Inala’

Anoushka Shankar, ‘Home’

Zumba Prison Project, ‘I Have No Everything Here’

بهترین آلبوم کودکان:

José-Luis Orozco, ‘¡Come Bien! Eat Right!’

Gustafer Yellowgold, ‘Dark Pie Concerns’

Tim Kubart, Home – برنده

Lori Henriques, ‘How Great Can This Day Be’

Molly Ledford & Billy Kelly, ‘Trees’

بهترین آلبوم کلامی (شامل شعر, کتاب های صوتی و داستان گویی):

Patti Smith, ‘Blood On Snow’ (Jo Nesbø)

Dick Cavett, ‘Brief Encounters: Conversations, Magic Moments, and Assorted Hijinks’

Jimmy Carter, ‘A Full Life: Reflections at Ninety’ – برنده

Janis Ian & Jean Smart, ‘Patience And Sarah’ (Isabel Miller)

Amy Poehler (& Various Artists), ‘Yes Please’

بهترین آلبوم کمدی:

Lisa Lampanelli, ‘Back to the Drawing Board’

Wyatt Cenac, ‘Brooklyn’

Jay Mohr, ‘Happy. And A Lot.’

Craig Ferguson, ‘Just Being Honest’

Louis C.K., ‘Live at Madison Square Garden’ – برنده

بهترین آلبوم تئاتر موزیکال:

Leanne Cope, Max von Essen, Robert Fairchild, Jill Paice and Brandon Uranowitz, principal soloists; Rob Fisher and Scott Lehrer, producers (George Gershwin, composer; Ira Gershwin, lyricist) (Original Broadway Cast), ‘An American in Paris’

Michael Cerveris, Judy Kuhn, Sydney Lucas, Beth Malone and Emily Skeggs, principal soloists; Philip Chaffin and Tommy Krasker, producers (Jeanine Tesori, composer; Lisa Kron, lyricist) (Original Broadway Cast), Fun Home

Daveed Diggs, Renée Elise Goldsberry, Jonathan Groff, Christopher Jackson, Jasmine Cephas Jones, Lin-Manuel Miranda, Leslie Odom, Jr., Okieriete Onaodowan, Anthony Ramos and Phillipa Soo, principal soloists; Alex Lacamoire, Lin-Manuel Miranda, Bill Sherman, Ahmir Thompson and Tarik Trotter, producers; Lin-Manuel Miranda, composer and lyricist (Original Broadway Cast), ‘Hamilton’ – برنده

Ruthie Ann Miles, Kelli O’Hara, Ashley Park, Conrad Ricamora and Ken Watanabe, principal soloists; David Caddick, David Lai and Ted Sperling, producers (Richard Rodgers, composer; Oscar Hammerstein II, lyricist) (2015 Broadway Cast), ‘The King and I’

Heidi Blickenstaff, Christian Borle, John Cariani, Brian d’Arcy James, Brad Oscar and Kate Reinders, principal soloists; Kurt Deutsch, Karey Kirkpatrick, Wayne Kirkpatrick, Lawrence Manchester, Kevin McCollum and Phil Reno, producers; Karey Kirkpatrick and Wayne Kirkpatrick, composers/lyricists (Originial Broadway Cast), ‘Something Rotten!’

بهترین مجموعه ی موسیقی متن:

Various Artists, Empire: Season 1

Various Artists, Fifty Shades of Grey

Various Artists, Glen Campbell: I’ll Be Me – برنده

Various Artists, Pitch Perfect 2

Various Artists, Selma

بهترین موسیقی متن برای رسانه های تصویری:

Antonio Sanchez, Birdman – برنده

Alexandre Desplat, The Imitation Game

Hans Zimmer, Interstellar

Jóhann Jóhannsson, The Theory of Everything

Justin Hurwitz, Whiplash

بهترین آهنگ نوشته شده برای رسانه های تصویری:

The Weeknd, ‘Earned It (Fifty Shades of Grey)’

Common & John Legend, ‘Glory’ – برنده

Ellie Goulding, ‘Love Me Like You Do’

Wiz Khalifa feat. Charlie Puth, ‘See You Again’

Lady Gaga, ‘Til It Happens to You’

بهترین آهنگسازی بی کلام:

Arturo O’Farrill, composer (Arturo O’Farrill & the Afro Latin Jazz Orchestra feat. Rudresh Mahanthappa), ‘The Afro Latin Jazz Suite’ – برنده

Bob Mintzer, composer (Bob Mintzer Big Band), ‘Civil War’

David Balakrishnan, composer (Turtle Island Quartet), ‘Confetti Man’

Rich DeRosa, composer (University of North Texas One O’Clock Lab Band), ‘Neil’

Marshall Gilkes, composer (Marshall Gilkes & WDR Big Band), ‘Vesper’

بهترین تنطیم,سازبندی یا آکاپلا:

Ben Bram, Mitch Grassi, Scott Hoying, Avi Kaplan, Kirstin Maldonado & Kevin Olusola, arrangers (Pentatonix), ‘Dance of the Sugar Plum Fairy’ – برنده

Paul Allen, Troy Hayes, Dwight Streets Levens, Evin Martin & J Moss, arrangers (Vocally Challenged), ‘Bruno Mars’

Armand Hutton, arranger (Committed), ‘Do You Hear What I Hear?’

Bob James, arranger (Bob James & Nathan East), ‘Ghost of a Chance’

John Fedchock, arranger (John Fedchock New York Big Band), ‘You and the Night and the Music’

بهترین تنظیم, سازبندی و صدا:

Maria Schneider, arranger (David Bowie), ‘Sue (Or in a Season of Crime)’ – برنده

Shelly Berg, arranger (Lorraine Feather), ‘Be My Muse’

Patrick Williams, arranger (Patrick Williams feat. Patti Austin), ’۵۲nd & Broadway’

Otmaro Ruiz, arranger (Catina DeLuna feat. Otmaro Ruiz), ‘Garota De Ipanema’

Jimmy Greene, arranger (Jimmy Greene with Javier Colon), ‘When I Come Home’

بهترین ضبط:

Sarah Dodds, Shauna Dodds & Dick Reeves, art directors (Asleep At The Wheel), ‘Still the King: Celebrating the Music of Bob Wills and His Texas Playboys’ – برنده

Alex Trochut, art director (Alagoas), ‘Alagoas’

Anita Marisa Boriboon and Phi Hollinger, art directors (Snoop Dogg), ‘Bush’

Brian Roettinger, art director (Florence & the Machine), ‘How Big, How Blue, How Beautiful’ (Deluxe Edition)

Nathanio Strimpopulos and Jack White, art directors (Elvis Presley), ‘My Happiness’

بهترین باکس و یا مجموعه های منتشر شده:

Susan Archie, Dean Blackwood and Jack White, art directors (Various Artists), ‘The Rise and Fall of Paramount Records, Volume Two (1928-32)’ – برنده

Leif Podhajsky, art director (Of Monsters And Men), ‘Beneath the Skin’ (Deluxe Box Set)

Sasha Barr & Josh Tillman, art directors (Father John Misty), ‘I Love You, Honeybear’ (Limited Edition Deluxe Vinyl)

Stephen Kennedy & James Tilley, art directors (The Rolling Stones), ‘Sticky Fingers’ (Deluxe Edition)

Doran Tyson & Steve Vance, art directors (Grateful Dead), ’۳۰ Trips Around the Sun’

Carson Ellis, Jeri Heiden & Glen Nakasako, art directors (The Decemberists), ‘What A Terrible World, What A Beautiful World’ (Deluxe Box Set)

Best Album Notes:

Joni Mitchell, ‘Love Has Many Faces: A Quartet, A Ballet, Waiting to Be Danced’ – WINNER

James P. Leary, ‘Folksongs Of Another America: Field Recordings From The Upper Midwest, 1937-1946’

Jeff Place, ‘Lead Belly: The Smithsonian Folkways Collection’

Ted Olson, ‘Portrait of an American Singer’

Ryan Barna, ‘Songs of the Night: Dance Recordings, 1916-1925’

بهترین آلبوم تاریخی:

Steve Berkowitz, Jan Haust, and Jeff Rosen, compilation producers; Peter J. Moore and Mark Wilder, mastering engineers (Bob Dylan and the Band), ‘The Basement Tapes Complete: The Bootleg Series Vol. 11’ – برنده

Geri Allen, Jocelyn Arem, and Steve Rosenthal, compilation producers; Jamie Howarth and Jessica Thompson, mastering engineers (Erroll Garner), ‘The Complete Concert By the Sea’

Kevin Howes, compilation producer; Greg Mindorff, mastering engineer (Various Artists), ‘Native North America (Vol. 1): Aboriginal Folk, Rock, And Country 1966–۱۹۸۵’

Steven Lance Ledbetter and Nathan Salsburg, compilation producers; Michael Graves, mastering engineer (Various Artists), ‘Parchman Farm: Photographs and Field Recordings, 1947–۱۹۵۹’

Mark Puryear, compilation producer; Pete Reiniger, mastering engineer (Fannie Lou Hamer), ‘Songs My Mother Taught Me’

بهترین مهندسی آلبوم:

Shawn Everett, engineer; Bob Ludwig, mastering engineer (Alabama Shakes), ‘Sound & Color’ – برنده

Dave O’Donnell, engineer; Ted Jensen, mastering engineer (James Taylor), ‘Before This World’

Maxime Le Guil, engineer; Bernie Grundman, mastering engineer (Melody Gardot), ‘Currency of Man’

Greg Kurstin and Alex Pasco, engineers; Emily Lazar, mastering engineer (The Bird and The Bee), ‘Recreational Love’

Steve Price, Jochem van der Saag, and Jorge Vivo, engineers; Paul Blakemore, mastering engineer (Diana Krall), ‘Wallflower’

تهیه کننده ی سال:

Jeff Bhaskar – برنده

Dave Cobb

Diplo

Larry Klein

Blake Mills

بهترین ضبط ریمیکس (غیر کلاسیک)

Dave Audé, remixer (Mark Ronson feat. Bruno Mars), ‘Uptown Funk (Dave Audé Remix)’ – برنده

CFCF, remixer (Daniel Hope), ‘Berlin By Overnight (CFCF Remix)’

Bill Hamel and Chad Newbold, remixers (JES, Shant, and Clint Maximus), ‘Hold On (Fatum Remix)’

Ryan Raddon, remixer (Galantis), ‘Runaway (U & I) (Kaskade Remix)’

André Allen Anjos, remixer (Odesza Featuring Zyra), ‘Say My Name (RAC Remix)’

بهترین آلبوم از نظر صدایی:

Morten Lindberg, surround mix engineer; Morten Lindberg, surround mastering engineer; Morten Lindberg, surround producer (Ingar Heine Bergby & Norwegian Radio Orchestra), Amdahl: Astrognosia & Aesop

James Guthrie, surround mix engineer; James Guthrie & Joel Plante, surround mastering engineers; James Guthrie, surround producer (Roger Waters), ‘Amused To Death’ – برنده

Morten Lindberg, surround mix engineer; Morten Lindberg, surround mastering engineer; Morten Lindberg, surround producer (Øyvind Gimse, Anita Brevik, Nidarosdomens Jentekor & Trondheimsolistene), ‘Magnificat’

Erdo Groot, surround mix engineer; Erdo Groot, surround mastering engineer; Philip Traugott, surround producer (Paavo Järvi & Russian National Orchestra), ‘Shostakovich: Symphony No. 7’

Morten Lindberg, surround mix engineer; Morten Lindberg, surround mastering engineer; Morten Lindberg, surround producer (Tove Ramlo-Ystad & Cantus), ‘Spes’

بهترین مهندسی آلبوم در بخش کلاسیک:

Leslie Ann Jones, John Kilgore, Nora Kroll-Rosenbaum and Justin Merrill, engineers; Patricia Sullivan, mastering engineer (George Manahan & San Francisco Ballet Orchestra), ‘Ask Your Mama’ – برنده

Dmitriy Lipay, engineer; Alexander Lipay, mastering engineer (Ludovic Morlot, Augustin Hadelich & Seattle Symphony), Dutilleux: Métaboles; ‘L’Arbre Des Songes; Symphony No. 2, ‘Le Double”

Robert Friedrich, engineer; Michael Bishop, mastering engineer (Martin Pearlman, Jennifer Rivera, Fernando Guimarães & Boston Baroque), ‘Monteverdi: Il Ritorno D’Ulisse in Patria’

Byeong Joon Hwang & John Newton, engineers; Mark Donahue, mastering engineer (Charles Bruffy, Phoenix Chorale & Kansas City Chorale), ‘Rachmaninoff: All-Night Vigil’

Keith O. Johnson & Sean Royce Martin, engineers; Keith O. Johnson, mastering engineer (Michael Stern & Kansas City Symphony), ‘Saint-Saëns: Symphony No. 3, ‘Organ”

تهیه کننده ی سال در بخش انفرادی:

Blanton Alspaugh

Manfred Eicher

Marina A. Ledin, Victor Ledin

Dan Merceruio

Judith Sherman – برنده

بهترین اجرای ارکسترال:

Manfred Honeck, conductor (Pittsburgh Symphony Orchestra), Bruckner: ‘Symphony No. 4’

Ludovic Morlot, conductor (Seattle Symphony), ‘Dutilleux: ‘Métaboles; L’Arbre des Songes; Symphony No. 2, ‘Le Double”

Andris Nelsons, conductor (Boston Symphony Orchestra), Shostakovich: ‘Under Stalin’s Shadow – Symphony No. 10’ – برنده

Carlos Kalmar, conductor (The Oregon Symphony), ‘Spirit of the American Range’

Darrell Ang, conductor (New Zealand Symphony Orchestra), Zhou Long & Chen Yi: ‘Symphony ‘Humen 1839’

بهترین ضبط اپرایی:

Donald Runnicles, conductor; Will Hartmann, Michaela Kaune and Jennifer Larmore; Magdalena Herbst, producer (Orchestra of the Deutsche Oper Berlin; Chorus of the Deutsche Oper Berlin), Janáček: ‘Jenůfa’

Martin Pearlman, conductor; Fernando Guimarães and Jennifer Rivera; Thomas C. Moore, producer (Boston Baroque), Monteverdi: ‘Il Ritorno D’Ulisse In Patria’

Yannick Nézet-Séguin, conductor; Diana Damrau, Paul Schweinester and Rolando Villazón; Sid McLauchlan, producer (Chamber Orchestra Of Europe), Mozart: ‘Die Entführung Aus Dem Serail’

Seiji Ozawa, conductor; Isabel Leonard; Dominic Fyfe, producer (Saito Kinen Orchestra; SKF Matsumoto Chorus & SKF Matsumoto Children’s Chorus), Ravel: ‘L’Enfant et les Sortilèges; Shéhérazade’ – برنده

Paul O’Dette and Stephen Stubbs, conductors; Karina Gauvin and Philippe Jaroussky; Renate Wolter-Seevers, producer (Boston Early Music Festival Orchestra), Steffani: ‘Niobe, Regina Di Tebe’

بهترین اجرای کُر:

Bernard Haitink, conductor; Peter Dijkstra, chorus master (Anton Barachovsky, Genia Kühmeier, Elisabeth Kulman, Hanno Müller-Brachmann and Mark Padmore; Symphonieorchester Des Bayerischen Rundfunks; Chor Des Bayerischen Rundfunks), Beethoven: ‘Missa Solemnis’

Harry Christophers, conductor (Jeremy Budd, Grace Davidson, Ben Davies, Mark Dobell, Eamonn Dougan and Charlotte Mobbs; The Sixteen), Monteverdi: ‘Vespers of 1610’

Craig Hella Johnson, conductor (James K. Bass, Laura Mercado-Wright, Eric Neuville and Lauren Snouffer; Faith DeBow and Stephen Redfield; Conspirare), Pablo Neruda – ‘The Poet Sings’

Eric Holtan, conductor (Sara Fraker, Matthew Goinz, Thea Lobo, Owen McIntosh, Kathryn Mueller and Christine Vivona; True Concord Orchestra; True Concord Voices), Paulus: ‘Far In The Heavens’

Charles Bruffy, conductor (Paul Davidson, Frank Fleschner, Toby Vaughn Kidd, Bryan Pinkall, Julia Scozzafava, Bryan Taylor and Joseph Warner; Kansas City Chorale & Phoenix Chorale), Rachmaninoff: ‘All-Night Vigil’ – برنده

Best Chamber Music/Small Ensemble Performance:

Tanja Tetzlaff, Christian Tetzlaff & Lars Vogt, Brahms: ‘The Piano Trios’

Eighth Blackbird, ‘Filament’ – WINNER

Nadia Shpachenko & Genevieve Feiwen Lee, ‘Flaherty: Airdancing For Toy Piano, Piano & Electronics’

Brad Wells & Roomful of Teeth, ‘Render’

Takács Quartet & Marc-André Hamelin, Shostakovich: ‘Piano Quintet & String Quartet No. 2’
بهترین تک نوازی در سبک کلاسیک:

Augustin Hadelich; Ludovic Morlot, conductor (Seattle Symphony), Dutilleux: ‘Violin Concerto, L’Arbre Des Songes’ – برنده

Joseph Moog; Nicholas Milton, conductor (Deutsche Radio Philharmonie Saarbrücken Kaiserslautern), ‘Grieg & Moszkowski: Piano Concertos’

Kristian Bezuidenhout, Mozart: ‘Keyboard Music, Vol. 7’

Daniil Trifonov (The Philadelphia Orchestra), ‘Rachmaninov Variations’

Ursula Oppens (Jerome Lowenthal), Rzewski: ‘The People United Will Never Be Defeated!’

بهترین خواننده ی سبک کلاسیک در بخش انفرادی:

Mark Padmore; Kristian Bezuidenhout, accompanist, Beethoven: ‘An Die Ferne Geliebte’; Haydn: ‘English Songs’; Mozart: ‘Masonic Cantata’

Joyce DiDonato; Antonio Pappano, accompanist, ‘Joyce & Tony – Live From Wigmore Hall’ – برنده

Jonas Kaufmann; Antonio Pappano, conductor (Kristīne Opolais, Antonio Pirozzi & Massimo Simeoli; Coro Dell’Accademia Nazionale Di Santa Cecilia; Orchestra Dell’Accademia Nazionale Di Santa Cecilia), ‘Nessun Dorma – The Puccini Album’

Talise Trevigne; David Alan Miller, conductor (Orion Weiss; Albany Symphony), Rouse: ‘Seeing; Kabir Padavali’

Cecilia Bartoli; Diego Fasolis, conductor (I Barocchisti), ‘St. Petersburg’

Best Classical Compendium:

New Budapest Orpheum Society; Jim Ginsburg, producer, ‘As Dreams Fall Apart – The Golden Age Of Jewish Stage And Film Music (1925-1955)’

George Manahan, conductor; Judith Sherman, producer, ‘Ask Your Mama’

Paul McCreesh, conductor; Nicholas Parker, producer, ‘Handel: L’Allegro, Il Penseroso Ed Il Moderato, 1740’

Giancarlo Guerrero, conductor; Tim Handley, producer, Paulus: ‘Three Places Of Enlightenment; Veil of Tears & Grand Concerto’ – WINNER

Nadia Shpachenko; Marina A. Ledin & Victor Ledin, producers, ‘Woman at the New Piano’
بهترنی آهنگسازی موسیقی کلاسیک معاصر:

Gerald Barry, composer (Thomas Adès, Barbara Hannigan, Katalin Károlyi, Hilary Summers, Peter Tantsits & Birmingham Contemporary Music Group), Barry: ‘The Importance Of Being Earnest’

Andrew Norman, composer (Gil Rose & Boston Modern Orchestra Project), Norman: ‘Play’

Stephen Paulus, composer (Eric Holtan, True Concord Voices & Orchestra), Paulus: ‘Prayers & Remembrances’ – برنده

Joan Tower, composer (Giancarlo Guerrero, Cho-Liang Lin & Nashville Symphony), Tower: ‘Stroke’

Julia Wolfe, composer (Julian Wachner, The Choir Of Trinity Wall Street & Bang On A Can All-Stars), Wolfe: ‘Anthracite Fields’

بهترین موزیک ویدئو:

A$AP Rocky, ‘LSD’

The Dead Weather, ‘I Feel Love (Every Million Miles)’

Kendrick Lamar, ‘Alright’

Taylor Swift feat. Kendrick Lamar, ‘Bad Blood’ – برنده

Pharrell Williams, ‘Freedom’
بهترین موسیقی فیلم:

Alex Gibney, video director; Peter Afterman, Blair Foster, Mick Jagger & Victoria Pearman, video producers, (James Brown), Mr. Dynamite: The Rise of James Brown

Dave Grohl, video director; John Cutcliffe, Dave Grohl, John Ramsay, James A. Rota, John Silva, Gaby Skolnek & Kristen Welsh, video producers (Foo Fighters), Sonic Highways

Liz Garbus, video director; Liz Garbus, Amy Hobby, Jayson Jackson & Justin Wilkes, video producers (Nina Simone), What Happened, Miss Simone?

Sean Evans & Roger Waters, video directors; Clare Spencer & Roger Waters, video producers (Roger Waters), The Wall

Asif Kapadia, video director; James Gay-Rees, video producer (Amy Winehouse), Amy



  • 834 نگاه
  • 0 دیدگاه

اشتراک در شبکه های اجتماعی

شاید نوشته های زیر برای شما جالب باشد

اخبار موسیقی

اقدام جنجالی طرفدار خواننده معروف در موزه لوور پاریس!

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک یکی از طرفداران لرد، آلبوم این خوانندۀ نیوزلندی ۲۱ ساله را در موزۀ لوور در کنار شاهکارهای دیگر نصب کرد. آخرین آلبوم لرد به‌نام «ملودراما» حاوی قطعه‌ای است که «لوور» نام دارد. این آلبوم برندۀ عنوان بهترین آلبوم سال مجلۀ NME شد. نینا ریچارد، یکی از هواداران این خواننده
  • 8,235 نگاه
مشــاهده ادامه
اخبار موسیقی

پر درآمدترین خواننده های جهان

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک مجله «فوربز» فهرستی از پردرآمدترین خواننده‌ها و موسیقی‌دانان جهان را در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد. بر اساس اعلام مجله آمریکایی «فوربز»، «دیدی» رپر رنگین‌پوست در سال ۲۰۱۷ بیشترین درآمد را میان دیگر موسیقی‌دانان کسب کرده است. در این لیست نام «بیانسه»، «جاستین بیبر» و «کُلد پلِی» هم دیده می‌شود.
  • 4,115 نگاه
مشــاهده ادامه
اخبار موسیقی

جانی هالیدی، “الویس فرانسوی” درگذشت

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک جانی هالیدی ستاره راک و بازیگر فرانسوی که به خاطر آهنگ‌های بسیار محبوب خود به “الویس فرانسوی” معروف بود، از دنیا رفت. او ۷۴ ساله بود. ددلاین به نقل از به خبرگزاری فرانسه گزارش داد که هالیدی چند ماه با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد. از هالیدی به عنوان اولین
  • 5,445 نگاه
مشــاهده ادامه
اخبار موسیقی

نیل یانگ تمام آثارش را رایگان روی سایتش گذاشت

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک نیل یانگ تمام آرشیو موسیقی خود را که طی ۵۰ سال فعالیت حرفه‌ای او شکل گرفته به‌صورت رایگان روی اینترنت گذاشت. وب‌سایت رسمی این راک‌استار محبوب دسترسی طرفداران او را به کاتالوگ انفرادی او و همچنین آثاری که با کراسبی، استیلز، نش اند یانگ و بوفالو اسپرینگ‌فیلد ضبط کرده
  • 5,140 نگاه
مشــاهده ادامه

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن های من و موزیک بزودی همه جا همراه شما