لیل وین ، اخبار موسقی ، اخبار موسیقی جهان ، واوموزیک ، vavmusic

افشاگری «لیل وین» درباره هدایای گران‌قیمت بن‌سلمان

3 اسفند 1398 5:01 ب.ظ جهان

یک خواننده معروف آمریکایی افشا کرد که ولیعهد عربستان هدایای بسیار گران‌قیمتی به او داده است.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، به نقل از پایگاه خبری العهد سفر اخیر «لیل وین» خواننده معروف آمریکایی به ریاض٬ پس از داستان‌هایی که از جزئیات دیدار وی با نماینده «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان و هدایایی که به این خواننده آمریکایی اهدا کرد٬ بسیار بحث‌برانگیز شد.

وین افشا کرد که هدایای گران‌قیمتی از بن‌سلمان به ارزش هزاران دلار دریافت کرده که یک ماشین لامبورگینی و ساعت «فرانک مولر» به قیمت بیش از ۲۵ هزار دلار٬ از جمله این هدایا بوده است. او ادامه داد که بن سلمان همچنین به دلیل اینکه چمدان لیل وین در فرودگاه مورد بازرسی قرار گرفته بود شخصا از وی عذرخواهی کرد.

 

 

بر اساس افشاگری‌های این خواننده آمریکایی٬ دیدار او با بن‌سلمان در ۱ دسامبر ۲۰۱۹ پس از اینکه وی به دلیل اتفاقی که در فرودگاه ریاض برایش افتاد ناراحت بود٬ صورت گرفت. لیل وین در صفحه اجتماعی خود نوشته بود که دیگر به عربستان سفر نخواهد کرد که فورا در همان روز پس از دریافت هدایای گرانبها از بن‌سلمان٬ این پست خود را حذف کرد.

خواننده معروف آمریکایی در صفحه تویتری خود نوشت که کارمند فرودگاه ریاض به دلیل جواهرات گرانبهایی که همراهش بوده او را مورد بازرسی قرار داده بود٬ اما پس از این که با حالتی عصبانی به هواپیما برمی‌گردد٬ بن‌سلمان فورا با خدمه پروازی تماس گرفته و از آنها می خواهد که بدون هیچگونه بازرسی٬ به وین اجازه عبور دهند.

پس از آن نماینده بن‌سلمان به این خواننده آمریکایی گفت که هدیه‌ای بیش از قیمت جواهراتت به تو می‌دهم و ساعت گران‌قیمت «فرانک مولر» را به او هدیه کرد.

طبق اظهارات لیل وین زمانی که او می‌خواست اتاق را ترک کند٬ بن سلمان از او پرسید که ماشین لامبورگینی را ترجیح می‌دهد یا فراری؟ که او پاسخ داد لامبورگینی٬ سپس رنگ مورد علاقه اش را پرسید که او گفت سیاه.

خواننده معروف آمریکایی می‌گوید باور نمی‌کرد که چنین ماشین گران قیمتی را به عنوان هدیه دریافت کند؛ اما ولیعهد عربستان تاکید کرد که این ماشین سه هفته بعد در مقابل منزل شخصی او در میامی خواهد بود.

امین بانی هوای دوری