کیم کارداشیان،کانیه وست ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان ،واوموزیک،vavmusic

افشاگری کیم کارداشیان علیه همسرش: کانیه وست اختلال روانی دارد

3 مرداد 1399 6:43 ق.ظ جهان

کیم کارداشیان افشا کرد که کانیه وست به بیماری اختلال دو قطبی دچار است.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، کیم کارداشیان که از چهره های مشهور آمريکا است اخیرا در اظهاراتی بی سابقه در مورد بیماری روانی همسر خود کانیه وست صحبت کرده است. او این سخنان را در شرایطی مطرح می کند که اخیرا وست سعی داشت برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آماده شود.

 

به گزارش انتخاب، رفتار های جدید کانیه وست در فضا های عمومی و مجازی توجه بسياري را بخود جلب کرده است. رفتار هایی مثل اقدام برای ریاست جمهوری و البته توییت هایی درباره ازدواجش و تمایل برای طلاق گرفتن از همسرش.

 

نگرانی های مربوط به سلامت روانی این رپر آمریکایی اکنون رنگ و بوی دیگری بخود گرفته است چرا که کیم کارداشیان روز چهارشنبه خواهان شفقت و همدلی در مورد بیماری روانی همسر خود کانیه وست شد. او رسماً اعلام‌کرد که همسرش با اختلال دو قطبی مبارزه می کند و همین موضوع نیز منجر به یک سری اظهارات عمومی در خصوص موضوعات مختلف از سیاست گرفته تا ازدواج او شده است.

اظهارات کارداشیان در حساب کاربری او در اینستاگرام، اولین اظهار نظر عمومی وی در هفته ها ی اخیر بعد از مصاحبه ها، نمایش های عمومی و اظهار نظر های توییتری وست بود که نگرانی در مورد سلامت روانی خواننده برنده گرمی (کانیه وست) را برانگیخته است. او نوشت: «همانطور که بسياري از شما اکنون می دانید، کانیه دچار اختلال دو قطبی است.»

کارداشیان هیچ اشاره ای به برنامه اعلام شده وست برای شرکت در کاخ سفید و حضور در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ نکرد. وست در تعطیلات آخر هفته گذشته در کارولینای جنوبی اعلام آمادگی کرد که در انتخابات مشارکت می کند، ولی هیچ سیاست منسجمی را ترسیم نکرد.
کارداشیان نوشت: «افرادی که با کانیه نزدیک هستند، قلب او را می شناسند و می دانند که گاهی دل و زبان او یکی نیست.» اظهارات کارداشیان بعد از توئیت های دیگر وست مطرح شد، از جمله مواردی که او گفته بود در تلاش است تا از کارداشیان طلاق بگیرد. توییت او به سرعت حذف شد.

این زوج در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند و چهار فرزند دارند. در اوایل این هفته وست توئیت کرد که خانواده وی در تلاشند او را به یک مؤسسه روانپزشکی برده و بستری کنند.

وست اعلام‌کرد که در سال ۲۰۱۸ اختلال دوقطبی وی تشخیص داده شده، ولی دارو ها را مرتب استفاده نمی کند چرا که خلاقیت وی را تحت تاثیر قرار می دهد. او در سال ۲۰۱۶ برای معالجه روانپزشکی در بیمارستان بستری شد. براساس اعلام انستیتوی ملی بهداشت روانی ایالات متحده ، اختلال دوقطبی نوعی بیماری روانی است که با نوسانات غیر معمول خلقی بین انرژی شدید و فعالیت بالا از یک سو و افسردگی از سوی دیگر مشخص می شود. این اختلال با ترکیبی از دارو و روان درمانی قابل درمان است.

امین بانی هوای دوری