البوم حمید حامی بعد از سالهاواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

  • 3,606 نگاه
  • 0 دیدگاه

حمید حامی از تولید آلبوم جدید خود بعد از سال ها خبر داد.

آلبوم جدید حمید حامی

حامی پس از ۵ سال «نارنج و ترنج» را منتشر می‌کند/ اجرای کنسرت مستقل
حمید‌ حامی آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ از انتشار آلبوم جدیدش و اجرای کنسرت مستقل خود خبر داد.

حامی آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا درباره فعالیت های هنری اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول ساخت و تولید سه آلبوم موسیقی جدیدم هستم، البته از آنجایی که امروزه پخش آلبوم به صورت فیزیکی با شکست مواجه شده است تصمیم گرفتم فقط به صورت نمادین آلبوم هایم را به شکل فیزیکی منتشر کنم و قطعات آنها به صورت مجازی به فروش خواهد رسید.

وی افزود: اکنون یکی از این سه آلبوم با نام «نارنج و ترنج» آماده انتشار است که پس از پنج سال سکوتِ من در تولید آلبوم، منتشر خواهد شد و فکر می کنم کار خوبی شده است. این آلبوم متشکل از قطعاتی است که در دو سال اخیر منتشر کرده ام و قطعات جدیدی هم به آنها اضافه شده است. تنظیم همه آلبوم برعهده رضا تاجبخش است که با توجه به سابقه طولانی دوستی که با هم داشتیم این همکاری شکل گرفت. در تولید این آلبوم با یغما گلرویی و بابک صحرایی به عنوان ترانه سرا همکاری کرده ام و آهنگسازی اکثر قطعات آن برعهده خودم است.

این خواننده همچنین توضیح داد: آلبوم بعدی که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده ام کاملا به صورت الکترونیک و ریتمیک تولید شده است. این آلبوم برخلاف کارهای همیشگی من که به صورت پاپ کلاسیک و آرام بوده به صورت ریتمیک ساخته شده است اما آلبوم سوم یک کار ارکسترال است که دو اثر از کارهای قدیمی زنده یاد ناصر چشم آذر و اشعار اهورا ایمان، بابک صحرایی و سایر دوستان ترانه سرایم استفاده کرده ام.

حامی در پایان گفتگو درباره اجراهای آینده خود گفت: امسال با همکاری دوستانم نیما مسیحا و رضا تاجبخش کنسرت مشترکی را به همت موسسه فرهنگی و هنری اکسیرنوین با مدیریت محمدرضا خانزاده طی چهار سانس اجرا کردیم. در ادامه برنامه‌ر‌یزی ما برای استمرار اجرای آن کنسرت است اما به دلیل اینکه این کنسرت را به صورت مشترک اجرا می کنیم، من ترجیح می دهم تا ابتدا به صورت مستقل اجرای کنسرتی داشته باشم و بعد از آن دوباره با اجرای کنسرت مشترک روی صحنه بروم از این رو تاریخ و سالن هایی را که بتوانم در آنها اجرا داشته باشم بررسی و به زودی زمان آن را اعلام خواهم کرد و احتمالا پس از ماه صفر کنسرت مستقل خودم را اجرا می کنم.
ریحانه علی محمدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید