بندهایی که به شما امکان می‌دهند با حرکات بدن خود موسیقی بسازید

7 اسفند 1395 1:49 ب.ظ خارج از گود

در حال حاضر گجت‌های مختلفی برای ساخت موسیقی با استفاده از گوشی‌های هوشمند وجود دارند اما بخش عمده ای از این محصولات برای تولید موسیقی نیازی به فعالیت‌های فیزیکی ندارند و شما می‌تواند بدون هیچ تحرکی از آنها استفاده کنید. اکنون محصول جدیدی به نام BeatMoovz طراحی شده که باید برای تولید موسیقی با استفاده از آن از جای خود بلند شوید و تحرک داشته باشید. با تک شات همراه باشید.

 

این ابزار جدید به شما امکان می‌دهد به جای اینکه همراه با موسیقی برقصید، متناسب با حرکات پاها و چرخش های خود یک قطعه موسیقی بسازید. BeatMoovs که توسط Daigo Kusunoki، یک رقصنده حرفه‌ای با سابقه مهندسی مکانیک طراحی شده، یک جفت بند بلوتوث است که کاربر می‌توانند آنها را دو مچ دست ها یا پاهای خود ببندد. این بندها با یک اپلیکیشن اندوریدی را iOS متصل می‌شوند و سپس کاربر می‌تواند ساخت موسیقی خود را آغاز کند.

بندهای BeatMoovs متناسب با نحوه و سرعت حرکات آهسته یا تند شما، تند یا آهسته بودن موسیقی را تنظیم می کنند. کاربران می‌توانند چندین بند مختلف را به این اپلیکیشن متصل کنند. هم چنین می‌توان برای ساخت یک قطعه موسیقی کامل، صداهای مختلفی را به هر یک از بندها اختصاص داد.

این اپلیکیشن تنها به چند ابزار موسیقی محدود نیست و 400 گزینه مختلف از ژانرهای مختلف موسیقی از راک گرفته تا پاپ و جاز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. حتی برخی از صداهای موجود از فیلم‌های اکشن، علمی تخیلی و بازی‌های ویدیویی الهام گرفته شده اند. این بندها حرکات شما را شناسایی کرده و مناسبت‌ترین افکت‌های صوتی را به آنها اختصاص می‌دهند.

این بندها با قیمت 70 دلار از ماه آگوست و در نگ‌های آبی، مشکی، قرمز، سبز، زرد و نارنجی به بازار عرضه خواهند شد.

 

 

 

 

حمید هیراد هزار و یک شب