بهنام بانی از دلایل فروش کم نظیر بلیت‌های کنسرت خود گفت

15 مرداد 1396 8:10 ب.ظ ایران

بهنام بانی که با فروش کم نظیر بلیت‌های نخستین کنسرت خود سر تیتر رسانه‌ها شده است، خود را با ارکستری به سرپرستی و رهبری حامد برادران برای کنسرت‌های پیش رو آماده می‌کند.

 

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک بهنام بانی در حالی برای کنسرت‌های پر تعدادش آماده می‌شود که تمام بلیت‌های ۸ سانس کنسرت او در کم‌تر از یک ساعت به فروش رفت. همچنین اعضای ارکستر این خواننده جوان را علیرضا ثنایی، میلاد جوزی، علیرضا الیاسوند، اکبر شهریاری، هومن آزما، صالح کیوان، احسان رنجور، کیان دارات و هادی جداری تشکیل می‌دهند.

بانی در حاشیه تمرین به رسانه نوا گفت: از ۵ مرداد سال گذشته با حامد برادران یک برنامه ریزی یک ساله انجام دادیم و طبق آن جلو رفتیم. الان که یک سال از آن روز می‌گذرد با استقبالی که مردم از اولین کنسرت کردند جواب آن برنامه ریزی را گرفتیم. البته این استقبال مردم وظیفه من و اعضای گروه را بسیار سخت‌تر کرده است.

خواننده قطعه «علاقه خاص» در ادامه افزود: احتمالاً این کنسرت برای شهریور ماه هم تمدید می‌شود و کنسرت‌های شهرستان را نیز در همان ماه شهریور در چند شهر برگزار می‌کنیم.

گفتنی است؛ بهنام بانی طی سال‌ها و ماه‌های اخیر با انتشار قطعاتی چون «علاقه خاص»، «همه دنیام»، «بسمه»، «همه دنیام»، «اخماتو وا کن» و … به مدیریت هنری حامد برادران توانست خود را به عنوان یکی از خواننده‌های پر مخاطب موسیقی پاپ در دهه ۹۰ مطرح کند.

امین بانی هوای دوری