امیرحسین مقصودلو ،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران،واوموزیک،vavmusic

تتلو: با تینا آخوندتبار و سحر قریشی رابطه داشتم

25 فروردین 1399 7:04 ق.ظ ایران

لایوهای اینستاگرامی تتلو روز به روز جنجالی تر می شود. تتلو چند شب است که در لایو شبکه اجتماعی اینستاگرام خود محفل ناسزاگویی و افشاگری به راه انداخته است. تتلو یک شب در گفت وگویی با یک خبرنگار خارج از ایران از روابط خود با بعضی بازیگران سینما من جمله سحر قریشی و تینا آخوند تبار سخن گفت.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک، امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو خواننده موسیقی زیرزمینی با خلق حواشی های تازه مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است، لایو های اینستاگرامی بحث انگیز و عجیب تتلو کاربران زيادي را بخود جلب کرده است.

 

شیوع ویروس کرونا (corona) در ایران و دنیا باعث شده که توجه ها به شبکه های اجتماعی افزایش یابد. با ادامه محدودیت های تردد و تعطیلی فعالیت های تفریحی و ورزشی بسياري اوقات خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. همین مسأله موقعیتی را برای چهره های مشهود ایجاد کرده که با استفاده از شبکه های اجتماعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. در این بین اقبال به اینستاگرام (Instagram) بیش از دیگر برنامه هاست. بسياري از سلبریتی با استفاده از فرصت موجود شب ها بصورت زنده در اینستاگرام با مخاطبان خود حرف می زنند.

برخی از این ارتباط های زنده با حواشی فراوان همراه است. امیر تتلو من جمله مهمترین حاشیه سازان این روز ها در اینستاگرام است.

اخیرا لایو اینستاگرامیِ وی با ندا یاسی از اینفلوئنسر های معروف با ۴۳۶ هزار نفر دنبال کننده ، رکورد پربیننده ترین لایو اینستاگرامیِ دنیا را شکست. رکورد قبلی به دِرِیک، رپر مشهور تعلق داشت.

همینطور در اتفاقی غیرمنتظره داگلاس کاستا؛ بازیکن تیم یوونتوس در لایو ایسنتاگرام تتلو حضور یافت که بعد از چند دقیقه لایو تتلو ۴۳۶ هزار بیننده پیدا کرد و رکورد دِرِیک رپر مشهور کانادایی را شکست.

این اولین بار نیست که تتلو در اینستاگرام رکوردشکنی می کند. در شهریور ماه ۱۳۹۸ تتلو از هوادارانش خواست تا اقدام به گذاشتن ده میلیون کامنت زیر پست او در صفحهٔ اینستاگرام اش کنند. در نهایت این اتفاق رخ داد و چندین میلیون نظر از طرف کاربران به صفحهٔ تتلو فرستاده شد و این رویداد واکنش افرادی مثل عمادالدین باقی، صادق زیباکلام و دیگر تحلیل گران و رسانه ها را در پی داشت.

فعالیت ها اخیر اینستاگرامی وی نیز دوباره مورد توجه تحلیلگران قرار گرفته و ناظران استقبال از تتلو در شبکه های اجتماعی را نگران کننده ارزیابی می کنند.

محتوای لایو های تتلو عموما بسیار زننده، زشت و حاوی الفاظ رکیک است با این حال بینندگان زيادي دارد. او در اکثر گفت وگوهای خود حالت نامتعادلی دارد. چند شب پیش نیز پخش زنده گفتگوی او با ساشا سبحانی، ژن خوب سرشناس و جنجالی بحث انگیز شد. این ارتباط زنده نیز ۲۰۰ هزار نفر بینننده آنلاین داشت.

ساشا سبحانی متولد ۱۳۶۷ در تهران و فرزند احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا است که در شبکه های اجتماعی تصویر از زندگی لاکچری خود منتشر می کند. البته پدر او پیشتر اعلام کرده بود رفتار های پسرش هیچ ارتباطی با وی ندارد.

تتلو همینطور شب دیگری در گفت وگویی با یک خبرنگار خارج از ایران از روابط خود با بعضی بازیگران سینما من جمله سحر قریشی و تینا آخوند تبار سخن گفت. او همچنین در مورد چند تن از خوانندگان موسیقی رپ نیز اظهارنظر های جنجالی داشت و گفت که کار های آنها ضعیف شده است. تتلو همینطور از مافیا در موسیقی ایران سخن گفت.

این حاشیه سازی ها در حالی رخ داده که تتلو اخیرا آهنگی تازه منتشر کرده که با اقبال هوادارانش همراه بوده است. ظاهرا وی قرار است آلبوم تازه ای منتشر کند.

امین بانی هوای دوری