محسن چاوشی ،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران، واوموزیک،vavmusic

توضیح محسن چاوشی درباره کتاب شعرش

15 دی 1399 6:51 ق.ظ ایران

محسن چاوشی از نخستین کتاب شعرش گفت‌.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، این خواننده پس از انتشار آخرین آلبوم خود «بی‌نام»، درباره مفاهیم و محتوای کتاب شعرش «این عشق هیولایی» خطاب به مخاطبانش اظهار کرد: مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است. من از عشق نوشتم و خواستم شما هم «عشق» را بخوانید.

چاوشی همچنین درباره پیش‌فروش کتابش گفت: عددها و رکوردها دیگر سال‌هاست که دغدغه من نیست. هنرمند یک مسئولیت اجتماعی و فرهنگی دارد و آن هم خوراک ذهنی و فکری دادن به مردم و مخاطبش است. همیشه سعی کرده‌ام به مخاطب احترام بگذارم و به داشته‌هایش بیفزایم. این‌که همراهانی تا این حد فرهیخته و متفکر دارم برای من ارزشی غیرقابل وصف دارد و امیدوارم بتوانم مثل گذشته همپا و همراه با آن‌ها پیش بروم.

نسرین بابایی، مدیر انتشارات آفتاب اندیشه نیز درباره روند انتشار این کتاب و نبود نسخه فیزیکی آن بیان کرد: فعلا آقای چاوشی تصمیم دارد از طریق فروش اینترنتی کتابش را ارائه کند و به مرور پیش‌بینی فروش نسخه فیزیکی را نیز خواهیم داشت که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر اساس اعلام این نشر، کتاب محسن چاوشی از هفته اول بهمن‌ماه برای افرادی که در پیش‌فروش اینترنتی این کتاب شرکت کرده و «این عشق هیولایی» را خریداری کرده‌اند، ارسال خواهد شد.

امین بانی هوای دوری