محمد اصفهانی، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران ،واوموزیک،vavmusic

تکذیبیه محمد اصفهانی درباره صحبت های محمود احمدی نژاد

29 تیر 1399 7:25 ق.ظ ایران

«محمد اصفهانی» صحبت‌های «محمود احمدی نژاد»، رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران، درباره خود را که هفته گذشته در قالب یک مصاحبه ویدیویی منتشر شده بود را تکذیب کرد.

 

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ،  این خواننده سرشناس موسیقی پاپ نسبت به صحبت‌های محمود احمدی‌ نژاد درباره این موضوع که محمد اصفهانی در حضور او در تالار وزارت کشور اجرا کرده بود واکنش نشان داد.

 

بخشی از توضیحات او پیرامون تکذیب صحبت‌های محمود احمدی‌ نژاد به شرح زیر است:

لازم بود که درباره این مصاحبه با شما صحبت کوتاهی داشته باشم. من هرگز در زمان ریاست جمهوری ایشان، اجرایی در برابر آقای احمدی نژاد نداشتم. تنها یک اجرا داشتم که مربوط به زمان شهرداری آقای احمدی نژاد است. مراسم تقدیر از آقایان «حسین رضازاده» و «هادی ساعی»، قهرمانان ایران در المپیک آتن، بود و قرار بود از این دو قهرمان ملی در فرهنگسرای ارسباران تقدیر شود. حتی من آن زمان نمی‌دانستم که شهردار تهران آقای احمدی‌ نژاد هستند. فکر می‌کردم هنوز شهردار قبلی به کار خود ادامه می‌دهد. بعد هم که اتفاقات ریاست جمهوری و اتفاقات تلخ سال 1388 اتفاق افتاد. اینکه ایشان گفتند من در برابر ایشان در وزارت کشور اجرا داشتم کاملاً تکذیب می‌شود. تلفن‌های متعددی برای آن اجرا به من شد و نپذیرفتم و حتی مجبور شدم چند روزی تلفن همراه خودم را خاموش کنم. این را برای استحضار مردم شریف ایران عرض کردم.»

امین بانی هوای دوری