محسن چاوشی ، اخبار موسیقی ، اخبار موسیقی ایران ، واوموزیک،vavmusic

تیتراژها روی بورس

21 اسفند 1398 1:20 ب.ظ ایران

در برنامه های نوروز ۹۹، صدای محسن چاوشی بیش از سایر خواننده ها شنیده می شود

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک  هر سال برنامه‌ها و سریال‌های نوروزی با خود ، صدای خواننده‌ها را نیز به خانه‌های مردم می‌آورند. تیتراژخوانی نوروز و ماه رمضان از لحاظ فراگیر شدن قطعه و صدای خواننده، فرصت‌ ویژه‌ای‌ است که برای برخی خواننده‌ها چندین بار اتفاق می‌افتد و برای برخی دیگر هنوز پیش نیامده است. هرچند تیتراژخوانی این ایام، برای محسن چاوشی فرصت محسوب نمی‌شود اما او یکی از خواننده‌هایی‌ است که طی سال‌های گذشته به این بهانه، مهمان خانه‌های مردم بوده است.

 

 

بهنام بانی، ماکان بند و دیگران

قرار است ماکان بند تیتراژ سریال نوروزی «کامیون» را بخواند. این سریال به کارگردانی مسعود اطیابی، نوروز ۹۹ از شبکه ۲ سیما روی آنتن می‌رود. ضمن این که «کامیون»، اولین تجربه تیتراژخوانی برای این گروه جوان است. این گروه نوپا، در سال‌های گذشته از طرفی مهمان برنامه‌های پربیننده سیما، مانند دورهمی، فرمول یک و خندوانه بوده‌ و از طرف دیگر، در برخی برنامه‌های دیگر سیما به عملکرد آن‌ها نقدهای جدی وارد شده است.

از آن‌جا که تصویربرداری برخی سریال‌های نوروزی به تازگی تمام شده یا پایان نیافته است، هنوز تکلیف تیتراژ دیگر سریال‌های نوروز، یعنی «دوپینگ» و «پایتخت ۶» مشخص نیست؛ اما آن چه مشخص است، در سریال «پایتخت۶» که قرار است از شبکه یک پخش شود، مانند گذشته با یک اثر فولکلور مواجه خواهیم بود.

ضمن این که قرار است در قسمتی از این سریال، بهنام بانی به عنوان خواننده حضور داشته باشد که با توجه به تیزر منتشر شده، مشخص شد او در قسمتی از سریال، خواننده جشن ازدواج در یک تالار پذیرایی است. از حق نگذریم، بیشتر تیتراژهای این سریال مورد استقبال قرار گرفته‌است. جالب این که سال گذشته، علی زندوکیلی خواننده شاخص تلفیقی و پاپ، تیتراژ سریال «بر سر دو راهی» را از شبکه ۲ و بابک مافی تیتراژ سریال «زوج یا فرد» را خواند.

امین بانی هوای دوری