حسام ناصری ،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران، واوموزیک،vavmusic

حسام ناصری با ۳ اثر متفاوت در لیست Global Music Awards

13 دی 1399 5:35 ب.ظ ایران

حسام ناصری آهنگساز و نوازنده کشورمان در تازه ترین فعالیت خود موفق به دریافت ۳ جایزه بین المللی برای دو پروژه شخصی و یک آلبوم مشترک با هنرمند ترکیه ای شد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، حسام ناصری از آهنگسازان، تنظیم کنندگان و نوازندگان کشورمان در تازه ترین فعالیت خود موفق به دریافت ۳ جایزه بین المللی برای دو پروژه شخصی و یک آلبوم مشترک با هنرمند ترکیه ای شد.

این آهنگساز و تنظیم‌کننده برای آهنگ «خوابگرد» برنده یکی از مدال های برنز گلوبال موزیک اواردز در شاخه موسیقی الکترونیک شده است.

 

آهنگ «خوابگرد» جدیدترین اثر حسام ناصری و از پروژه‌های شخصی این هنرمند است که روز دهم ژانویه از طریق تمامی پلتفرم‌های مطرح موسیقی جهان منتشر خواهد شد.

آلبوم مشترک حسام ناصری و جوشکون کارادمیر، موزیسین ترکیه‌ای به نام «Interlude» نیز که به تازگی منتشر شده موفق به کسب یکی از مدال های نقره رویداد «گلوبال» در بخش بهترین آهنگسازی آثار بی‌کلام در سبک فیوژن و نیوایج شده است.

آلبوم بی‌کلام Interlude تازه‌ترین اثر حسام ناصری در همکاری با جوشکون کارادمیر است که طی روزهای اخیر بازخورد زیادی میان مخاطبان موسیقی بی‌کلام کشور ترکیه داشته است.

همچنین حسام ناصری مدال نقره ای بهترین قطعه سنتی را برای تصنیف ربابی با آواز مشترک عالیم قاسم اف و علیرضا قربانی دریافت کرده است.

ناصری این روزها چند پروژه بین‌المللی دیگر را هم پیگیری می‌کند. از سوی دیگر او در داخل کشور هم مشغول همکاری با چند خواننده سرشناس از جمله علیرضا قربانی است. تازه ترین همکاری مشترک حسام ناصری با علیرضا قربانی در آهنگ «ربابی» بود که با همراهی عالیم قاسم‌اف خواننده کشور جمهوری آذربایجان منتشر شد

امین بانی هوای دوری