سلنا گومز ،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان،واوموزیک،vavmusic

خانه لاکچری سلنا گومز برای دوران قرنطینه

26 فروردین 1399 9:27 ق.ظ جهان

سلنا گومز خواننده آمریکایی برای گذراندن دوران قرنطینه تصمیم گرفت تا خانه‌ای به ارزش ۴.۹ میلیون دلار در منطقه‌ی سان‌فرناندو در لس‌آنجلس ایالات متحده‌ی آمریکا خریداری کند تا بتواند دوران قرنطینه‌ی منحصر به فردی را سپری کند.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، بنا به گزارش ورایتی، قصری که سلنا گومز خریده‌است قبلاً متعلق به ستاره‌ی راک آمریکایی به نام تام پِتی بوده‌است که در سال ۲۰۱۷ میلادی از دنیا رفت.

این قصر شش اتاق خواب و ۱۰ حمام دارد و به رشته کوه‌هایی زیبا مُشرف است، به علاوه یک اتاق ماساژ، چند استخر و انبار بزرگ خوراکی دارد و مساحت آن ۱۰۲۲ متر مربع است.

 

تام پِتی و همسرش جین بینیو این قصر را پس از یک آتش سوزی دوباره بازسازی کرده بودند. قصر مورد نظر به سبک کلاسیک ساخته شده است.

سلنا گومز,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

سلنا گومز به موازات خرید قصر جدیدش، تصمیم گرفته تا بخشی از درآمد فروش آلبوم جدیدش به نام Rare را به صندوق مهار کرونا اختصاص بدهد، با این حال خرید قصر برای گذراندن دوران قرنطینه همچنان مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته است؛ بسیاری از کاربران پس از انتشار این خبر نوشتند که سپری کردن قرنطینه در چنین خانه ای بسیار کار آسانی است، برخی دیگر هم گفتند مهم نیست که این کاخ چند اتاق دارد، سلنا گومز هیچوقت نمی‌تواند در یک لحظه در همه‌ی آنها حضور داشته باشد، در نهایت او هم مثل بقیه باید در یک اتاق قرنطینه‌اش را سپری کند و قفس از طلا هم که باشد، باز هم قفس است، به خصوص برای او که همیشه در سفرهای تفریحی و تبلیغاتی بوده است.

امین بانی هوای دوری