دانلود اپلیکیشن واوموزیک
جو دیفی ، الن مریل،کن شیمورا،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان،واوموزیک

درگذشت دو خواننده آمریکایی بر اثر کرونا

مارس 31, 2020 2:41 ب.ظ جهان
دو خواننده آمریکایی بدلیل ابتلا به ویروس کرونا فوت کردند.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، به نقل از هالیوود ریپورتر ،جو دیفی و الن مریل دو خواننده آمریکایی بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند. جودیفی ۶۱ساله و برنده جایزه گرمی بود و دو روز بعد از تشخیص ویروس کرونا فوت کرد او به نزاد پرستی و همچنین ساستهای دولت ترامپ معترض بود.

آلن مریل ، ترانه سرا و خواننده نیز  در ۶۹ سالگی  بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

لورا مریل  دختر آلن مریل  با اعلام این خبر خطاب به  مردم آمریکا و ترامپ نوشت : مردم در حال مرگ هستند. شما فکر نمی کنید که برای شما یا خانواده قوی شما اتفاق بیفتد.  باید در خانه بمانیم و ما احتمالاً نمی توانیم برای او یک مراسم عزاداری و تشییع جنازه برگزار کنیم.

کرونا کمدین مشهور ژاپنی را از پای درآورد

«کن شیمورا» کمدین مشهور ژاپنی که دهه ها هنرپیشه ثابت تلویزیون این کشور بود دیروز در ۷۰ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

شیمورا چند روز پیش از ابتلا به ویروس کرونا بازی در یک فیلم بلند را آغاز کرده بود. او بیستم مارس بخاطر تب و تنگی نفس به بیمارستان توکیو مراجعه کرد و بیست و سوم مارس نتیجه ابتلای وی به بیماری کووید ۱۹ مثبت اعلام شد.

کن شیمورا اولین هنرمند حوزه سرگرمی ژاپن با شهرت جهانی است که به خاطر کرونا جان خود را از دست می دهد. از بد حادثه این اولین فیلم بلندی بود که شیمورا چند روز قبل از ابتلا به کرونا بازی در آن را آغاز کرده بود و مرگ به او امان نداد.

او در سال ۱۹۵۰ به دنیا آمد. پس از مدتی فعالیت در حوزه کمدی در دهه هفتاد میلادی به گروه «دریفترز» که شهرت زیادی داشتند٬ پیوست.

او با الهام از «جری لوییس» کمدین اسطوره ای هالیوود٬ صورت فوق العاده انعطاف پذیر خود را به کار گرفت و خود را به عنوان کمدین برتر تثبیت کرد.

پازل بند خبری آمده