مجید رحیمی دانش ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران ،واوموزیک،vavmusic

رسیتال پیانو گروه معنا در ارسباران

20 مرداد 1399 10:56 ق.ظ ایران

این برنامه به اجرای آثاری از آهنگسازان شاخص موسیقی کلاسیک ازجمله شوپن، برامس، مندلسون، اسکریابین، ساتی، گرشوین و راخمانینف اختصاص دارد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، گروه موسیقی معنا به سرپرستی مجید رحیمی دانش، جمعه 24 مرداد به‌صورت آنلاین از فرهنگسرای ارسباران تهران، رسیتال پیانو برگزار می‌کند.

این برنامه به اجرای آثاری از آهنگسازان شاخص موسیقی کلاسیک ازجمله شوپن، برامس، مندلسون، اسکریابین، ساتی، گرشوین و راخمانینف اختصاص دارد و با همکاری مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و کانون موسیقی فرهنگسرای ارسباران در چارچوب پروژه “نغمه امید – 2” برگزار می‌شود.

گروه موسیقی معنا به سرپرستی مجید رحیمی دانش در بیش از هفتاد کنسرت به اجرای آثاری از آهنگسازان بزرگ جهان پرداخته‌اند. این گروه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ آغاز و شالوده فکری این گروه بر پایه چهار رکن موسیقی، عشق، نیایش و اندیشه است.

برگزاری کنسرت در مؤسسه خیریه محک، فرهنگسرای ارسباران، بیمارستان آتیه، مرکز طبی کودکان، مؤسسه نیکوکاری رعد، برج آزادی، جامعه مهندسان مشاور ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران برخی از فعالیت‌های هنری گروه موسیقی معناست.

این کنسرت آنلاین با هدف پاسداشت رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های کادر درمان در دوره شیوع بیماری کرونا، رسیتال پیانو گروه معنا را برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای تماشای این برنامه می‌توانند به صفحه فرهنگسرای ارسباران در فضای مجازی مراجعه کنند.

امین بانی هوای دوری