رضا بهرام ٬ اخبار موسیقی ٬ اخبار موسیقی ایران ٬ واوموزیک

رضا بهرام دست مادر را بوسید / اجرای سخت ترین قطعه زندگی

26 بهمن 1398 8:43 ق.ظ ایران

کنسرت رضا بهرام خواننده پاپ کشورمان شامگاه ۲۵ بهمن در خلال سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک کنسرت رضا بهرام خواننده پاپ کشورمان شامگاه ۲۵ بهمن ماه در خلال سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

رضا بهرام در هنگام ورود به سالن ترک «مو به مو» را اجرا کرد و در ادامه گفت: سلام به تهران زیبا. خوشحالم این افتخار را دارم که امشب در خدمت شما باشم ممنون که به کنسرت خودتان تشریف آوردید. امیدوارم امشب با انرژی در اینجا باشیم.

وی در ادامه قطعه «آرامشی دارم» را خواند و عنوان کرد: قبل از هر چیزی روز عشق را به همه تبریک می گویم خوشحالم که در این روز دوست داشتنی در کنار شما هستم هرچند که خودم سینگل ترینم.

این خواننده دهه هفتادی اظهار کرد: فکر می کنم روزی که یک نفر می تواند عشقش را به همه معرفی کند امروز است بنابراین می خواهم یک نفر را که تمام زندگی من است معرفی کنم. به افتخار مادرم دست بزنید.

وی در ادامه قطعات «بیمار»، «آتش» و «گل عشق» را اجرا کرد.

بهرام سپس عنوان کرد: فکر می کنم اکثریت رضا بهرام را با این قطعه شناختید، این ترک «از عشق بگو» نام دارد و در ادامه به اجرای این قطعه و قطعه «مو به مو» پرداخت.

رضا بهرام بیان کرد: امشب یکی از تاثیرگذارترین اشخاص در زندگی هنری و شخصی ام در اینجا حضور دارد که برای من خیلی زحمت کشیده؛ او محمدحسین توتونچیان است.

وی در ادامه قطعه «کجایی» را اجرا و درباره این قطعه عنوان کرد: این قطعه از سخت ترین آهنگ هایی است که در چهل سال گذشته ساخته شده است و کسانی که موسیقی کار می کنند به این موضوع واقف هستند.

رضا بهرام توضیح داد: من قطعه ای دارم که همیشه برای اجرایش خودم ذوق و شوق دارم. این ترک «هیچ» نام دارد.

بهرام در ادامه «کاش» را در میان تشویق های مردم خواند.

این خواننده پاپ سپس نوازنده های گروه خود را معرفی و اظهار کرد: خوشحالم که در کنار بهترین های ایرانی هستم و در ادامه خواست تا نوازنده های او را تشویق کنند.

وی سپس به لهجه یزدی خطاب به یزدی هایی که در سالن بودند و تعدادشان انگشت شمار بود گفت: به افتخار یزدی ها دست بزنید هرچند تعدادتان کم است اما خودم طرفدارتان هستم.

این خواننده جوان در ادامه ترک های «دل»، «لطف» و «لعنت به بی کسی» را اجرا کرد.

بهرام در ادامه عنوان کرد: شاید خوب نباشد در این شب زیبا و این همه انرژی این قطعه را بخوانم ولی این قطعه حاصل سخت ترین روزهای زندگی من است و فکر می کنم آن را دوست دارید. این قطعه را برای کسانی می خوانم که جایشان خالی است. این قطعه «دیوانه» نام دارد.

پایان بخش کنسرت رضا بهرام این خواننده جوان دهه هفتادی اجرای مجدد ۲ قطعه «گل عشق» و «کاش» بود.

امین بانی هوای دوری