روزبه نعمت الهی ، اخبار موسیقی ، اخبار موسیقی ایران ، واوموزیک،vavmusic

روزبه نعمت الهی کنسرت خود را مجازی برگزار می‌کند

21 اسفند 1398 1:37 ب.ظ ایران

در روزهایی که مردم به توصیه مسئولان و برای شکست ویروس کرونا به در خانه ماندن تشویق می‌شوند، روزبه نعمت‌اللهی خواننده پاپ برای مخاطبان خانه‌نشین خود کنسرت مجازی می‌گذارد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک در آستانه سال نو و بر خلاف همه رسم‌های مربوط به شب عید، امسال مردم برای در امان ماندن از ویروس کرونا به در خانه ماندن تشویق می‌شوند و خبری از رونق شبگردی‌های خانواده ها و بازارهای عیدانه گویا نخواهد بود. اما بسیاری هنرمندان موسیقی در این شرایط به خوبی به وظایف خود در تلطیف فضای عمومی واقف هستند و به آن ها عمل می‌کنند که روزبه نعمت‌الهی یکی از این هنرمندان است که قصد دارد برای مردم در خانه مانده از طریق فضای مجازی کنسرت برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، آخرین روزهای سال ۹۸ یادآور روزهای خوبی برای ایرانیان نیست و بسیاری هموطنانمان با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنند یا بسیاری از آنها در خانه هایشان قرنطینه شده اند.

روزبه نعمت اللهی خواننده این کنسرت نیز ضمن قدردانی از تمام شهروندان برای حضور نیافتن در محافل عمومی به منظور پیشگیری از بیماری کرونا، گفت: این کنسرت برای شمایی است که در این سال‌ها هم نفس ام بوده اید، کنسرتی را در سالن خالی برج میلاد برگزار خواهم کرد، اما یقین دارم صدای هم‌صدایی تان از دور تحملی می‌شود برای گذراندن این روزهای بی‌نفس.

این کنسرت شنبه آتی (٢۴ اسفند) ساعت ۱۰ شب برگزار می شود، جزییات نحوه تماشای آن نیز طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

کرونا و آخرین اطلاعات پیرامون آن

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز گذشته (سه شنبه) اعلام کرد: تاکنون ۸۰۴۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۹۱ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند و همچنین ۲۷۳۱ نفر بهبود یافته‌اند.

کیانوش جهانپور روز سه شنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و فوت ناشی از آن در کشور بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۸۸۱ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۸۰۴۲ نفر رسید.

ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان» واقع در استان «هوبی» چین پدیدار شد و تاکنون به حدود ۵۰ کشور از جمله آمریکا، فرانسه، استرالیا، تایلند، مالزی، کره جنوبی، ژاپن، کانادا، سوئد، اسپانیا و امارات متحده عربی گسترش یافته و تا کنون جان هزاران نفر را گرفته است.

پزشکان توصیه می کنند با خود مراقبتی، قرنطینه خانگی، پرهیز از سفر و رعایت بهداشت فردی می توان مانع از ابتلا و سرایت به ویروس کرونا شد.

امین بانی هوای دوری