رکوردشکنی امینم در جدول پرفروش‌های بریتانیاواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

امینم

امینِم در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های رسمی بریتانیا رکورد آیدلز، گروه پانک راک بریتانیایی را شکست و در جایگاه نخست این جدول نشست.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک دهمین آلبوم این خواننده به نام «کامیکازی» در طول هفتۀ گذشته بیش از ۵۵ هزار نسخه فروش کرد و از نزدیک‌ترین رقیبش یعنی موسیقی متنِ فیلمِ «ماما میا» به نسبت یک بر سه سی‌دی پیشی گرفت.

آلبوم جدید گروه آیدلز به نام «شادی به مثابه یک قانون مقاومت» در جدول میان‌هفته‌ای بریتانیا برای به‌دست آوردن جایگاه دوم در رقابت نزدیک با آلبوم امینِم بود اما در ادامۀ هفته به جایگاه پنجم سقوط کرد.

آلبوم کامیکازی همچنین پرفروش‌ترین صفحۀ هفته نیز بوده است. این آلبوم نهمین اثرِ صدرنشینِ امینم است و با این حساب امینم بیشترین آثار را در تاریخ پرفروش‌های بریتانیا دارد.

فروش کامیکازی تا به اینجا به عنوان سریع‌ترین فروش سال ۲۰۱۸ هم ثبت شده است و از این لحاظ پس از آلبوم‌های آرکتیک مانکیز و دریک و جرج ازرا قرار می‌گیرد.

این موفقیت‌ها در فروش آلبوم جدید در حالی است که امینم به استودیو بازگشته و اکنون مشغول کار برای تولید اثر جدیدی است و احتمال زیادی دارد که آنچه تولید می‌شود پاسخی باشد به «ماشین گان کلی»، رپر امریکایی ۲۸ ساله، که در ماه گذشته قطعاتی را به عنوان «دیس» با امینم رد و بدل کرده‌اند.
در واقع قطعۀ Not Alike در آلبوم کامیکازی دیسِ گان کلی است و گان کلی هم در قطعۀ دیسِ Rap Devil یکی از آهنگ‌های پیشینِ امینم به نام Rap God را تمسخر کرده است.

در پی ماجرای درگیری لفظی این دو رپر، گان کلی در اجرایی به مخاطبانش خاطر نشان کرد: «این جنگ میان میشیگان (زادگاه امینم) و اوهایو (زادگاه کلی) نیست؛ بلکه جنگِ میان گذشته و این آیندۀ لعنتی است»  • 1,701 نگاه
  • 0 دیدگاه

اشتراک در شبکه های اجتماعی

شاید نوشته های زیر برای شما جالب باشد

تیلور سویفت، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

جدال لفظی تند تیلور سویفت و مدیر برنامه هایش

در حالی‌که تیلور سوئیفت به دنبال ضبط مجدد آثارش بود تا رایت آنها را از چنگ اسکوتر براون در بیاورد، تهیه‌کننده آمریکایی آثار او را به شرکت دیگری فروخت تا این بازی عجیب ادامه پیدا کند. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، پس از این که اسکوتر براون، آثار تیلور سوئیفت را به فروش رساند،
  • 1,263 نگاه
مشــاهده ادامه
بتهوون، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

نامه‌ی بتهوون چهار برابر قیمت به فروش رفت

نامه‌ای کوتاه از بتهوون آهنگساز و پیانیست مشهور آلمانی، در یک حراجی آنلاین چهار برابر قیمت تخمینی به فروش رفت. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، نامه‌ای که لودویگ فان بتهوون از بزرگان تاریخ موسیقی در آن از یک پیانیست خواسته آهنگش را پس بفرستد، در یک حراجی آنلاین در آمریکا به قیمت ۲۷۵ هزار
  • 1,331 نگاه
مشــاهده ادامه
اریک هیلستاد، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

اریک هیلستاد، میهمان سومین سمینار آنلاین دانشگاه هنر شد

این تهیه‌کننده سرشناس موسیقی، با اشاره به دغدغه ها و تلاشش برای پیوند فرهنگ ها، از پروژه جمع آوری لالایی های کشورهای مختلف از جمله ایران سخن گفت. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، سومین سمینار از مجموعه سمینارهای آنلاین دانشکده موسیقی دانشگاه هنر با حضور اریک هیلستاد نروژی برگزار شد و این تهیه‌کننده سرشناس
  • 1,099 نگاه
مشــاهده ادامه
ابراهیم تاتلیسس، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران، واوموزیک،vavmusic

پخش دوباره برنامه‌ای با اجرای ابراهیم تاتلیس پس از ۱۰ سال

ابراهیم تاتلیس که ۱۰ سال پیش مورد یک حمله مسلحانه قرار گرفت و توان حرکتی خود را از دست داد شب گذشته به صحنه بازگشت. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، برنامه تلویزیونی”ایبو شو” با اجرای ابراهیم تاتلیسس، پس از ۱۰ سال دیشب از شبکه استار ترکیه پخش شد. ابراهیم تاتلیسس در این خصوص اظهار‌کرد:
  • 1,730 نگاه
مشــاهده ادامه

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید