ریحانا

ریحانا از شهروندان خواست تا صدایشان را برای سیاست‌های مهاجرتی ترامپ بالا ببرند!

11 تیر 1398 9:18 ق.ظ جهان

از زمان رییس جمهور شدن دونالد ترامپ، موضوع مهاجران همواره موضوع مهمی بوده است.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ریحانا در مراسم BET Awards و در لحظه ای که قرار بود به مری جی بلایژ جایزه دهد، از تریبونش استفاده کرد و درباره سیاست های مهاجرتی ترامپ لب به سخن گشود: من فکر میکنم در هر وضعیت ویرانگر مهاجرت که برای آمریکا پیش آمده باید فریاد بزنیم تا همه آگاه شوند و به عنوان یک ملت دست‌های همدیگر رو بگیریم و صداهامون رو با هم یکی کنیم سپس تا جایی که ممکن است فریاد بزنیم شاید سیاستمداران و دولتمردان بشنوند و کمی احساس کنند که کشورشان در نگرانی بسر میبرد.»

 

 

 

ریحانا قبلا هم در مصاحبه ای اعلام کرده بود که مشهور بودنش هیچ‌گاه نتوانسته از مهاجر بودنش کم کند:

«در هر نقطه از جهان به جز سرزمین مادری ام، باربادوس، من یک مهاجر به حساب می آیم؛ مردم اکثر اوقات این موضوع را فراموش می کنند اما این مهم است که این موضوع هیچگاه از یادشان نرود. اگر من رو دوست دارید بدونید بیرون از اینجا همه مثل من هستند؛ میلیونها ریحانا بیرون ایستادند و مثل یک لکه کیثف با آنها برخورد می شود.»

همچنین پس از اینکه ریحانا شاخه جدید شغلی اش، یعنی برند آرایشی Fenty را آغاز کرده، بیشتر ترامپ را مورد هدف سخنان و کارهایش قرار داده است. او لباسی را طراحی کرده که روی آن نوشته شده «مهاجر». برای اینکه به همه نشان دهد که این تصمیم مستقیما برای انتقاد به سیاست های دونالد ترامپ گرفته شده، عکسی با این پیراهن در اینستاگرامش منتشر کرد و در قسمت متن آن نوشت:«هی! دونالد ترامپ!» و ترامپ را زیر این متن تگ کرد.

امین بانی هوای دوری