ریحانا،اخبار موسیقی،اخبار موسیقی جهان،واوموزیک،vavmusic

ریحانا پولدارترین موسیقیدان زن دنیا شد

28 اردیبهشت 1399 6:43 ق.ظ جهان

خواننده و موسیقیدان اهل باربادوس در ۳۲ سالگی بالاتر از ستاره هایی چون ادل، اد شیران و میک جگر در فهرست پولدارهای ساندی تایمز در رده سوم ایستاد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، ریحانا با ۵۶۶ میلیون دلار دارایی وارد فهرست سالانه پولدارهای نشریه ساندی تایمز شد و ثروتمندترین موسیقیدان زن دنیا لقب گرفت. رابین ریحانا فنتی، فوق ستاره موسیقی پاپ و تاجر موفق بیش از یک سال پیش به لندن نقل مکان کرد و واجد شرایط ورود به فهرست سالانه ساندی تایمز شد.

 

این خواننده محبوب در فهرست پولدارترین موسیقیدانان پس از اندرو لوید وبر و پل مکارتنی در رده سوم ایستاد؛ بالاتر از میک جگر و التن جان، اد شیران و ادل. ریحانا در حالی به این پیروزی تجاری رسیده که از سال ۲۰۱۶ به بعد آلبوم منتشر نکرده و آخرین تور کنسرت های او هم همان چهار سال پیش برگزار شده است.

ریحانا در ۱۷ سالگی با نخستین تک آهنگ خود گوش ها و چشم ها را در جهان موسیقی خیره کرد و در ۲۲ سالگی به تنها خواننده زن در تاریخ نشریه بیلبورد آمریکا تبدیل شد که در یک سال تقویمی چهار ترانه شماره یک داشته است.او در ۲۴ سالگی رکورد پرفروش ترین هنرمند دیجیتالی تاریخ را به نام خود زد و در ۳۱ سالگی نخستین زن رنگین پوست تاریخ لقب گرفت که یک کسب و کار مد لاکچری را راه اندازی و مدیریت کرده است.

فرزاد فرخ مال منه