دانلود اپلیکیشن واوموزیک
مجید فروغی ، اخبار موسیقی ، اخبار موسیقی ایران ، واوموزیک ، vavmusic

سرنوشت کنسرت‌های لغوشده چه می‌شود

فوریه 28, 2020 2:37 ب.ظ ایران

مدیر روابط عمومی معاونت هنری از امکان برگزاری کنسرت های لغوشده به دلیل شیوع ویروس کرونا در زمان مناسب دیگری خبر داد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره سرنوشت کنسرت های لغو شده به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: کنسرت ها و برنامه های موسیقی که به دلیل شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلای اقشار مختلف مردم لغو شده اند در زمان مناسب دیگری امکان برگزاری دارند.

 

وی در پایان درباره اقدامات حمایتی معاونت هنری برای هنرمندان و کنسرت گذاران اظهار کرد: مجوز کنسرت ها و برنامه های موسیقی لغو شده، پس از عبور از این وضعیت از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با سرعت بیشتری به متقاضیان برگزاری این رویدادها داده می شود تا رویدادهای خود را در زمان مناسبی که خطر این ویروس رفع شده باشد، برگزار کنند.

 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌ امروز ۸ اسفندماه بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی، تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور را به مدت یک‌هفته دیگر تا تاریخ ۱۶/ ۱۲ /۹۸ تمدید می‌شود.

پیش از این همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه‌ای تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی در سالن‌های سراسر کشور را تا تاریخ ۹ اسفندماه تعطیل اعلام کرده بود.

مسیح کلبه