جشنواره موسیقی فجر ٬ اخبار موسیقی ، اخبار موسیقی ایران ، واوموزیک

سلبریتی‌ هایی که در دنیای هنر تغییر نام دادند

14 دی 1398 7:47 ق.ظ جهان

تغییر نام دادن موضوع عجیبی نیست و بسیاری از افراد؛ خواه مشهور باشند خواه شهرتی نداشته باشند نام خود را تغییر می دهند. علت این موضوع را می توان مواردی مثل زیبا نبودن نام افراد، توهین امیز بودن یا حتی خوش آهنگ نبودن این نامها در نظر گرفت.

 

 

 

 

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک این روزها والدین تمام تلاش خود را می کنند که نامهای مناسبی برای فرزندان خود انتخاب کنند. با این وجود باز هم برخی اسامی مناسب یک ستاره هالیوودی یا چهره سرشناس دنیای موسیقی نیست. در ادامه به معرفی برخی از ستاره های سرشناس می پردازیم که اسامی نامناسبی دارند:

ریس ویترسپون

 

نام واقعی: لورا ژان ریس ویترسپون

ریس نام خود را نگه داشت اما آن را کوتاه کرد ، و تصمیم گرفت نام دوران مجردی مادرش را نگه دارد و نام خود را تغییر داده تا آن را “هالیوودی” تر کند.

نینا دوبرو

 

نام واقعی: نیکولینا کنستانتینوا دوبروا

نام واقعی بلغاری نینا بسیار طولانی است. بنابراین جای تعجبی ندارد که وی تصمیم به کوتاه کردن آن گرفت تا بهتر به هالیوودی ها متصل شود. او می گوید نام خود را کوتاه کرده است تا آن را “به یاد ماندنی تر” کند.

لوسی هیل

 

نام واقعی: کارن لوسیل هیل

در حالی که او نام خانوادگی خود را نگه داشته است اما تغییراتی بزرگ در نام خانوادگی خود ایجاد کرده است. جالب است بدانید بسیاری از هواداران وی تا مدتی پیش از این تغییر نام مطلع نبودند و در نتیجه وقتی او این تغییر نام را نخستین بار در برنامه جیمی فالون اعلام کرد، بسیاری از هواداران را شوکه کرد.

نیکی میناژ

 

نام واقعی: اونیکا تانیا ماراج

نیکی اونیکا تانیا ماراج یک نام بسیار طولانی است که احتمالا به راحتی نیز فراموش می شود اما نیکی یک تصمیم بزرگ و سریغ برای پیشرفت خود گرفت و نامش را به نیکی میناژ تغییر داد.

کیتی پری

 

نام واقعی: کاترین الیزابت هادسون

در سال ۲۰۰۳ ، کتی برای جلوگیری از اشتباه گرفته شدن با بازیگر همنام خود کیت هادسون ، به عنوان کاترین پری شروع به کار کرد. اما بعد این نام را کوتاه کرد و به نام کیتی پری رسید.

امین بانی هوای دوری