جاستین بیبر ،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

سوپرایز جاستین بیبر برای سال نو

12 دی 1399 5:08 ب.ظ جهان

جاستین بیبر سالها بود که رغبتی برای اجرای زنده نشان نمی‌داد و فعالیتش در حوزه موسیقی کاهش پیدا کرده بود اما او اکنون پس از ازدواج با هیلی بالدین گویا دوباره زنده شده و سوپرایزی را برای هوادارانش تدارک دیده است.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، جاستین بیبر آماده روی صحنه رفتن است. یک منبع به ET گفت که این خواننده ۲۶ ساله برای اجرای شب سال نو میلادی، اولین کنسرت زنده او پس از سالها، “به طور خستگی ناپذیر” به مدت سه هفته در لس آنجلس تمرین کرده است.

این منبع می‌گوید: “اجرای روی صحنه کار مورد علاقه اوست و او از بازگشت به صحنه برای یک نمایش واقعی بسیار هیجان زده است.”

منبع ET در مورد آهنگ‌هایی که او می‌خواهد اجرا کند لیستی ارائه داده. وی می‌گوید: در این لیست آهنگهایی مانند Holy و Lonely از آلبوم جدیدش و همچنین آهنگ ” Intentions و Habitual و Sorry و یکسری سوپرایز آمده است.

در حالی که مکان اجرای آن هنوز فاش نشده است، منبع ET خاطرنشان می‌کند که “یک مکان نمادین” است و “وقتی فاش شود بسیار عالی خواهد بود”.

منبع در مورد اقدامات احتیاطی در میان بیماری هم‌ گیر ویروس کرونا گفت که پروتکل بهداشتی رعایت می‌شود و همه افراد روزانه تست می‌دهند.

بازگشت بیبر به صحنه که در اوایل ماه جاری اعلام شد به لطف همکاری با T-Mobile است که مشتریان آن دسترسی رایگان به نمایش را دارند. دیگران می‌توانند بلیط جریان مستقیم را خریداری کنند.

بیبر در بیانیه مطبوعاتی درباره نمایش گفت: “من مدت طولانی با T-Mobile کار کرده ام – آنها یک مارک تجاری جالب هستند و ما در حال کار بر روی سوپرایزهای ویژه‌ای در این شب خاص هستیم.”

این اجرا ساعت ۸ شب (به وقت محلی) روز ۳۱ دسامبر و در آستانه سال نو میلادی برگزار می‌شود.

جاستین بیبر,کنسرت جاستین بیبر برای سال نو میلادی 2021

امین بانی هوای دوری