همایون شجریان

شجریان با پورناظری ها در استانبول کنسرت برگزار می کند

6 آذر 1397 1:58 ب.ظ ایران

همایون شجریان با همراهی تهمورس و سهراب پورناظری تازه ترین کنسرت خود را در قالب فستیوال بین المللی موسیقی های مردمی استانبول برگزار می کنند.

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک ، همایون شجریان با همراهی تهمورس و سهراب پورناظری تازه ترین کنسرت خود را روز دوازدهم آذر در قالب فستیوال بین المللی موسیقی های مردمی استانبول برگزار می کنند. این کنسرت در مجموعه «سی آر آر» میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است.

امسال در این فستیوال علاوه بر این گروه، هنرمندانی چون پاکو پنیا نوازنده سپانیایی، عزیزا موصطفازاده خواننده و نوازنده از ترکیه، لنا شمامیان خواننده نامدار سوری، جیهاد تاشکین نوازنده برجسته ویولن و سوبرا من یم نوازنده ویولن حضور دارند.

در این کنسرت آثاری از آلبوم های «نه فرشته‌ام، نه شیطان»، «خداوندان اسرار» و «آیینه‌ها» اجرا می‌شود که از جمله‌ آن می‌توان به «درون آینه»، «کولی»،«دل به دل»، «شتک»، «حصار»، نازعشق»، «آیینه ها»، آواز« بیا کز عشق تو بیگانه گشتم»، «با من صنما» و «خداوندان اسرار» با اشعاری از مولانا، حافظ، هومن ذکایی و سیمین بهبهانی اشاره کرد.

تهمورس پورناظری نوازنده تار، سه‌تار و تنبور، سهراب پورناظری نوازنده کمانچه و تنبور، حسین رضایی‌نیا نوازنده دف، آیین مشکاتیان نوازنده سازهای کوبه ای ، مهیار طریحی نوازنده سنتور، آزاد میرزاپور نوازنده بربت و آرین کشیشی نوازنده بیس گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می دهند.

امین بانی هوای دوری