دانلود اپلیکیشن واوموزیک
علیرضا قربانی،علیرضا افکاری ،اخبار موسیقی،اخبار موسیقی ایران،واوموزیک

«شروع ناگهان» با صدای «علیرضا قربانی» و موسیقی علیرضا افکاری منتشر شد

می 25, 2020 4:05 ب.ظ ایران

دومین اثر «علیرضا قربانی» و «علیرضا افکاری» منتشر شد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، جدیدترین آهنگ این دو هنرمند سرشناس به نام «شروع ناگهان» تیتراژ پایانی فصل دوم سریال «همگناه» به کارگردانی «مصطفی کیایی» است. موسیقی شروع ناگهان اثری از علیرضا افکاری و ترانه آن سروده «حسین غیاثی» است. در این اثر مسعود همایونی (گیتار)، زکریا یوسفی (پرکاشن)، علیرضا دریایی (ویولن) و میلاد محمدی (تار) به عنوان نوازنده حضور داشتند. آهنگ شروع ناگهان از سوی موسسه «آوای ماد» منتشر شده است.

اولین همکاری علیرضا قربانی که از خوانندگان سرشناس موسیقی اصیل ایرانی است با علیرضا افکاری که یکی از آهنگسازان با سابقه است اسفندماه در قالب تیتراژ فصل اول سریال همگناه منتشر شد. آن اثر به نام همگناه با ترانه حسین غیاثی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان این دو هنرمند و همچنین سایر علاقه‌مندان حوزه موسیقی مواجه شد.

تولید آثار جدید علیرضا قربانی و علیرضا افکاری از چندی پیش آغاز شده و این روزها هم این دو هنرمند مطرح مشغول ساخت آثار جدید هستند. هنوز جزئیات دقیقی از زمان و نحوه انتشار سایر آثار علیرضا قربانی و علیرضا افکاری عنوان نشده اما فضای متفاوت اولین آهنگ از همکاری مشترک این دو هنرمند نسبت به آثار گذشته آنها باعث شد تا در ماه اسفند بازخوردهای گوناگونی درباره این همکاری شکل بگیرد.

رامین بی باک هرچی تو بگی