عبادرضا اسلامی،اخبار موسیقی،اخبار موسیقی ایران،واوموزیک،vavmusic

عبادرضا اسلامی کولایی رئیس فرهنگسرای نیاوران شد

28 فروردین 1399 10:44 ق.ظ ایران

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی عبادرضا اسلامی کولایی را به‌عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب کرد.

 

 

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، با توجه به انتصاب سید عباس سجادی، رئیس سابق فرهنگسرای نیاوران به‌عنوان معاون شهرداری منطقه یک تهران در اواخر سال 1398، عبادرضا اسلامی کولایی به‌عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب شد.

در بازدید سید مجتبی حسینی معاون امور هنری، حمید قبادی مشاور اجرایی، سید امین مؤیدی مشاور برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری و مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی در عصر چهارشنبه 27 فروردین از فرهنگسرای نیاوران، عبادرضا اسلامی کولایی به‌عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران معرفی شد.

 

سید مجتبی حسینی در حکمی برای عبادرضا اسلامی کولایی نوشته است: “نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزنده کاری جناب عالی و به‌موجب این حکم به‌عنوان مشاور اینجانب و رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب می‌شوید.

ضروری است با سرلوحه قرار دادن قانون و مقررات و برنامه راهبردی معاونت امور هنری و به‌کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازمان‌دهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که به عهده گرفته‌اید مجدانه کوشش نمایید.

امید است با اتکا به ایزد متعال در انجام وظایف محوله و نیل به اهداف و سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کوشا و موفق باشید.”

عبادرضا اسلامی پیش‌تر عضو شورا و معاون موسسه آموزشی علمی، کاربردی فرهنگ و هنر را بر عهده داشته است. معاونت اداری، مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیریت کل پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، قائم‌مقام و معاونت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و معاونت گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی و معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از دیگر سوابق اسلامی است.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از خدمات سید عباس سجادی قدردانی کرد.

امین بانی هوای دوری