لوریس چکنواریان،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران،واوموزیک،vavmusic

لوریس چکنواریان به نت‌گپ یونسکویی می‌آید

6 اردیبهشت 1399 8:55 ق.ظ ایران

 لوریس چکنواریان استاد موسیقی، آهنگساز و رهبر ارکستر شامگاه فردا (یکشنبه ۷ اردیبهشت‌ماه) با حضور در پخش زنده اینستاگرامی نت‌گپ یونسکویی گفت‌وگو خواهد کرد.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک و روابط عمومی کمیسیون ملی یونسکو- ایران، آرش امینی موسیقیدان کشور گفت: برنامه نِت گَپ‌های یونسکویی از اول اردیبهشت از سوی این کمیسیون آغاز به کار کرده و در مدت زمان برگزاری این برنامه، اساتید و فرهیختگان عرصه هنر و ادبیات همچون استادان اصغر دادبه، عبدالمحمود رضوانی، مهدی محبتی، مهدی ماحوزی، ایرج شهبازی و لیلی انور، با حضور در پخش زنده اینستاگرامی، در باب مشاهیر فرهنگ و ادب کشور گفت‌وگو کرده‌اند. همچنین اساتیدی در حوزه موسیقی و آواز نیز در این نت‌گپ‌ها به هنرنمایی پرداختند.
وی با اشاره به اجرای برنامه از سوی برخی از اهالی موسیقی و اساتید در این برنامه، از حضور لوریس چکنواریان خبر داد و تصریح کرد: یکشنبه ۷ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ برنامه نت‌گپ‌های یونسکویی به ملاقات با چهره جهانی موسیقی ایران، لوریس چکنواریان اختصاص دارد.

در این برنامه ضمن مرور آثار و خاطرات وی به بررسی و تفسیر آخرین ساخته‌های لوریس چکنواریان از زبان خود او خواهیم پرداخت.

این استاد موسیقی و رهبرارکستر اظهار امیدواری کرد: در روزهای آتی شاهد حضور دیگر اساتید موسیقی در نت‌گپ‌های یونسکویی باشیم.

امین بانی هوای دوری