دانلود اپلیکیشن واوموزیک
ماکان بند ، اخبار موسیقی ، اخبار موسیقی ایران ، واوموزیک ، vavmusic

ماکان بند تیتراژ «کامیون» را می‌خواند

مارس 7, 2020 10:54 ق.ظ ایران

«ماکان بند» تیتراژ سریال نوروزی «کامیون» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی مشترک ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور را می‌خواند.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک، «ماکان بند» از گروه‌های موسیقی پاپ است که برای اولین بار تیتراژ یک سریال تلویزیونی را اجرا می‌کند. بر این اساس تیتراژ سریال نوروزی شبکه دو با ترانه و ملودی ماکان بند و تنظیم حسین غمگین ساخته‌ شده و مدیر هنری این پروژه یاشار خسروی است.

سریال «کامیون» کاری از شبکه دو سیما است و داستان این سریال را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است. این مجموعه طنز درباره یک پیشکسوت فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب‌خانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجراهایی می‌شود.

 

 

این سریال با بازی مهدی هاشمی، لعیا زنگنه، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، نادر سلیمانی و با معرفی علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، هادی مرتضی زاده، ماهان عبدی، کامیاب دانشپور دومین تجربه همکاری سید مسعود اطیابی کارگردان «تگزاس ۲» با تلویزیون است که در ۳۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای تولید می‌شود و از ابتدا تا پایان فروردین ۹۹ پخش می‌شود.

حمید هیراد هزار و یک شب