دانلود اپلیکیشن واوموزیک
محسن چاوشی، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران، واوموزیک،vavmusic

محسن چاوشی پیشنهاد مهاجرت را رد کرد

نوامبر 18, 2020 1:42 ب.ظ ایران

یکی از مافیاهای پرنفوذ موسیقی در لس ‌آنجلس و نماینده‌ های یک سایت شرط‌ بندی درصدد بوده ‌اند تا مقدمات مهاجرت چاوشی را فراهم کنند ولی آقای خاص موسیقی ایران دست رد به سینه آنها زده است

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک  : یک روزنامه مدعی شد که محسن چاوشی از سوی یکی از مافیاهای پرنفوذ موسیقی لس‌ آنجلس با پیشنهاد مهاجرت و اجرای آثاری سیاسی مواجه شده و چاوشی این پیشنهاد را رد کرده است.

در شماره جدید روزنامه سازندگی پرونده ‌ای درباره فعالیت ‌های چاوشی در زمینه آزاد کردن زندانیان مالی و زندانیان اعدامی منتشر شده و در بخشی از این پرونده به رد پیشنهادهای مهاجرت توسط چاوشی پرداخته شده است.

در بخشی از یک یادداشت که در روزنامه مذکور به چاپ رسیده آمده است:

مهاجرت محسن چاوشی از جلسه‌ ای در لابی هتل استانبول شروع شد. پیشنهاد مالی سنگین. درخواست ‌هایی برای اجرای آثاری علیه ایران و با گرایش ‌های سیاسی رادیکال. آدم‌هایی با رزومه‌ های مشخص و البته خطرناک. پرنفوذ در مافیای موسیقی لس ‌آنجلس و خطرناک در بین تهیه‌ کننده ‌ها و کنسرت ‌گذاران خارج از ایران. محسن چاوشی گفت خبر می‌ دیم.

در ادامه نوشته شده است:

تا خود فرودگاه تهران حرف نزد و سرش توی گوشی بود. تشر بدی به یک دوست مشترک که رابط این قرار بود زد و تا مدت‌ها تلفنش را هم جواب نداد. دوباره دود شد. یک ماه تمام خبری ازش نبود و بعد با ارسال یک قطعه جوابش را به آنها داد. قطعه “پرچم سفید”.

این روزنامه نوشته است:

ارسال این قطعه بدون هیچ حرف و گلایه ‌ای مشخص بود که تا چه اندازه قرار است مواضعش را درباره آن پیشنهادها علنی کند. کسی که پرچم سفید و نخلای بی سر خوانده، حالا چرا باید به همان‌ها حمله ‌ور شود؟ او حملاتش را کرده. با “خوزستان”، با”دبی”، با “داغ جوون دیده پرپر منم…”.

همچنین در بخش دیگری از مطلب این روزنامه درباره پیشنهاد سایت‌های شرط‌بندی به محسن چاوشی افشاگری شده است، پیشنهادی که چاوشی آن را هم رد می‌کند.

سازندگی نوشته است:

زنگ زدند با پیش شماره‌ای که مال ایران نبود. دو هفته تمام پیگیر ارتباط با او بودند و از مقاصد خیر و انسانی می‌گفتند. به مرور مشخص شد از عوامل ایرانی سایت‌های شرط‌بندی در خارج از کشور هستند. خیلی قبل‌تر از مهاجرت این چند خواننده جوان پاپ و ظاهرا همزمان، همین پیشنهادها به چند خواننده رپ نیز داده شده بود: برای هر استوری 200 هزار دلار!

حمید عسگری گفتی فراموشم کن