گروه آبا ،اخبار موسیقی،اخبار موسیقی جهان،واوموزیک،vavmusic

مخاطبان بریتانیایی گروه «آبا» را انتخاب کردند

30 اردیبهشت 1399 8:59 ق.ظ جهان

مخاطبان بریتانیایی، در یک رای‌گیری عمومی از طریق برنامه ویژه تلویزیونی «کام توگدر»، درباره بهترین اجرای موسیقی در سال‌های گذشته شرکت کردند و نشان بهترین اجرای موسیقی در تاریخ مسابقات یوروویژن را به گروه سوئدی «آبا» اهدا کردند.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، این برنامه که توسط کارشناسان و هواداران پر و پا قرص هنرمندان مشهور و محبوب گردآوری شده بود، فرصتی برای مخاطبان فراهم آورد تا به فهرست گلچینی از بهترین اجراهای سال‌های گذشته این مسابقات رای دهند.

گروه سوئدی موسیقی پاپ که در رقابت‌های ۱۹۷۴ میلادی برنده شده بود، امسال نیز رقبای بزرگی چون باکس فیز، کانچیتا و جینا جی را شکست داد تا مقام اول بهترین اجراهای تاریخ یورویژن را از آن خود کند.

گروه آبا پس از اولین پیروزی در دهه ۷۰ میلادی یکی از موفق‌ترین اجراهای تجاری تاریخ موسیقی پاپ را رقم زد. سال گذشته آبا اعلام کرد که پس از ۳۵ سال، موسیقی جدیدی را به بازار عرضه خواهد کرد.

مسابقات موسیقی یوروویژن در سال ۲۰۲۰ میلادی که قرار بود در ماه مارس برگزار شود، به علت همه‌گیری جهانی ویروس کرونا لغو شد. این مسابقات بنا بود در سالن ۱۶۰۰۰ نفری آهوی در شهر رتردام هلند برگزار شود.

فرزاد فرخ مال منه