مهدی مقدم سیروان را به تظاهر و دورویی متهم کرد!واو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

  • 3,770 نگاه
  • 0 دیدگاه

سیروان خسروی با توجه به مشکلات معیشتی مردم، تصمیم به لغو کنسرت خود و حتی پرداخت خسارت ۱۵۰ میلیون تومان به مسئولین سالن برگزاری کنسرت برای این اتفاق، گرفت؛
مهدی مقدم با انتشار بخش هایی از مصاحبه سیروان در یک برنامه که اجرای آن را رضا رشیدپور بر عهده داشت
و سوالی راجع به مقدم و برخی خواننده ها پرسیده بود، متنی را منتشر کرد.

مهدی مقدم داشت:

با سلام و احترام به همه شما عزیزانم. لطفأ قبل از گذاشتن کامنت تصاویر رو با دقت ببینید، از قدیم گفتن: شنونده باید عاقل باشه.
سپاس از این دوست هنرمند که همونطور که دیدیم شرفش رو به منافع شخصیش نفروخته و نمیفروشه و گویا کارشناس خوبى براى فعالیت هنرى افراد و مشکلات اجتماعى و … هستند که به خاطر شرایط مالى بد مردم عزیزمون دوازده سانس کنسرتش رو لغو کرد و یکصد و پنجاه میلیون تومان در این شرایط اقتصادى نابسامان که پول به سختى در میاد و حقوق خیلیا در ماه فقط حدود یک میلیون تومان هست ، به خاطر عدم اجراء کنسرت فقط براى همدردى با مردم به سالن ضرر و زیان دادن.
امیدوارم نون دلتو بخورى به خاطر این کار بزرگت خداوند منّان که از دلامون آگاه هست لطف کنه و افرادى خوش قلب و مهربان و دردآشنا مثل خودت که در بیانات تصاویر بالا مشخص هست سر راهت قرار بده…آمین.
حرف تو دلم زیاده اما فعلا فقط سکوت و نگاه میکنم.

سئوال؟! آیا راه بهترى در همین شرایط براى همدردى نبود؟

متاسفانه با این کار بارى از دوش اشخاص نیازمند برداشته نشده و نمیشه.
اى کاش چاره اى بهتر مى اندیشیدى تا در انبوه مشکلات مردم کمى دلشان شاد شود چرا که ما همه همدردیم و همدردى کلامى دردى را دوا نمیکند.

در آخر اینم بگم تا بعضى از هوادارانتون بدونن که شما و بعضى از دوستان همکار که با اعتراف در فیلم بالا با اعتراض و بیانیه دادن در فضاى مجازى و سایت موسیقى ما در اون زمان بعد از پنج سال ممنوعیتم در موسیقى به خاطر پخش کلیپهایى که مجوز داشته و حقوق مادى معنوى آثار متعلق به شرکت دیگرى بوده و پخش آن از دست من خارج بود، حساسیت حراست وزارت ارشاد رو روى من بیشتر کردید و باعث شدید بسیار بسیار دچار چالش بشم و سه سال دیگه این ممنوعیت ادامه داشته باشه و بشه هشت سال بیکارى و بى پولى براى منى که شغلم و عشقم خوانندگى بود،
بهتون نمیاد انقدر دلتون نازک باشه که براى بیکارى و بى پولى مردم نگران و ناراحت باشى.
هرکسى هر نظرى داشته باشه مهم نیست، مهم اینه که شبا که میخواى بخوابى فقط خودت میدونى با خودت چند چندى، البته اگر غم و همدردیت با مردم اجازه بده به موضوعات دیگه فکر کنى.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید