اردشیر هوشنگی ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران ،واوموزیک،vavmusic

پزشکی که برای «عشق» در روزهای کرونایی نواخت

21 شهریور 1399 5:01 ق.ظ ایران

یکی از پزشکان که طی ماه‌های اخیر همانند دیگر همکاران خود به مداوای بیماران مبتلا به کرونا مشغول بوده، در تازه‌ترین فعالیت خود اقدام به ساخت تک‌آهنگی با هدف قدردانی از مدافعان سلامت کرده است.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، اردشیر هوشنگی یکی از پزشکان متخصص کشورمان که طی ماه‌های اخیر همانند دیگر همکاران خود درگیر مداوای بیماران مبتلا به کرونا بوده، ضمن اشاره به تولید یک قطعه موسیقایی که آن را به مدافعان سلامت تقدیم کرده، توضیح داد: در اواسط اسفندماه سال ۱۳۹۸ که مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا به شدت ترسیده و به دلیل این ترس به بیمارستان‌ها هجوم آورده و نیازشان به کادر درمان را اعلام می‌کردند، من لحظات ناب و عاشقانه‌ای را تجربه کردم که هیچ گاه از ذهن و قلبم پاک نمی‌شود.

وی افزود: همین تجربه‌های ارزشمند و مهم زندگی من در روزهای کرونایی بود که باعث شد از همان دوران تصمیم به خلق آثاری بزنم که بتواند بخش کوچکی از زحمات و تلاش پزشکان و پرستاران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را در تاریخ ثبت کند. شرایطی که به نوعی موجب یک جرقه ذهنی برای خلق یک ترانه با نام «عشق سفید» شد و کار را به جایی برد که پس از سرایش این ترانه تصمیم بگیرم از این ترانه برای خلق یک ملودی و اثر موسیقایی استفاده کنم.

این پزشک بیان کرد: در همین ایام بود که به دلیل پیشینه قبلی که در حوزه نوازندگی و آهنگسازی داشتم، بارها و بارها تنظیم اثر را تغییر دادم تا بالاخره همانی شد که می‌خواستم و خوشحالم که این اثر در کارنامه فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی اثر متفاوتی شده، اثری که امیدوارم مورد رضایت مردم هم قرار گیرد. البته آنچه من برای تولید این قطعه انجام دادم ارائه اثری بود که بتواند به نوعی با کارهایی که تاکنون پیش روی مخاطبان قرار گرفته، تفاوت‌هایی داشته باشد.

هوشنگی ادامه داد: طی ماه‌های اخیر اغلب آثاری که با موضوع قدردانی از مدافعان سلامت منتشر شده، عمدتاً از جانب مردم عزیزمان نسبت به کادر پزشکی مراکز درمانی بوده که همه آن‌ها دربرگیرنده ارزش‌های فراوانی است. اما آنچه من در تک آهنگ «عشق سفید» انجام دادم، به نوعی زبان حال پزشکان به مردم است که درددل‌های خود را در قالب موسیقی به مردم بیان می‌کنند. به هر حال آنچه برای من بسیار مهم بود تولید یک قطعه پر از احساس بوده که در قالب موسیقی پاپ طی روزهای آینده پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

این خواننده و آهنگساز در پایان گفت: قطعه «عشق سفید» طی روزهای آینده با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما در قالب یک نماهنگ به کارگردانی سبحان فرزانه در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد و امیدوارم گام کوچکی برای عرض ارادت و خسته نباشید ویژه به کادر پزشکی کشورمان باشد.

فرزاد فرخ مال منه