کنسرت بابک جهانبخش ۱۵ شهریور رشتواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

بابک جهانبخش این بار قصد دارد کنسرت خود را در میلاد نمایشگاه تهران برگزار کند. تاریخ برگزاری این کنسرت دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ و سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ میباشد که هردو در دو سانس ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۲٫۰۰ می باشد.  قیمت بلیت های این کنسرت ۴۰ تا ۱۴۰ هزار تومان می باشد.  • 10,787 نگاه
  • 0 دیدگاه

اشتراک در شبکه های اجتماعی

شاید نوشته های زیر برای شما جالب باشد

کنسرت محمد علیزاده

کنسرت محمد علیزاده این بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در روز دوشنبه ۱۳ام و سشنبه ۱۴ام آذر ماه ۱۳۹۶ هر دو روز در دو سانس ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱٫۳۰ به روی صحنه میرود و قیمت بلیطهای آن از ۴۵٫۰۰۰ تومان تا ۱۳۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
  • 9,104 نگاه
مشــاهده ادامه

کنسرت فرزاد فرزین

کنسرت فرزاد فرزین در روز جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ و شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰ و ۲۱:۴۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه میرود که قیمت بلیط های آن از ۵۰٫۰۰۰ تا ۱۴۵٫۰۰۰ تومان است.
  • 7,359 نگاه
مشــاهده ادامه
کنسرت رستاک حلاج

کنسرت رستاک حلاج

کنسرت بهاری رستاک حلاج در چهارشنبه ۲۲مین شب آذر ماه ۱۳۹۶ در ساعت ۲۲:۰۰ به روی صحنه میرود. بلیط های این کنسرت از ۵۰٫۰۰۰ تا ۱۴۰٫۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است. این کنسرت قرار است در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا شود
  • 9,884 نگاه
مشــاهده ادامه
کنسرت حجت اشرف زاده

کنسرت حجت اشرف زاده

کنسرت حجت اشرف زاده این بار در روز جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰ و ۲۱٫۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد به روی صحنه میرود . قیمت بلیطهای این کنسرت بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۳۰,۰۰۰ تومان است .
  • 14,306 نگاه
مشــاهده ادامه

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن های من و موزیک بزودی همه جا همراه شما