کنسرت حمید حامیواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

کنسرت حمید حامی

کنسرت حمید حامی در روزهای پایانی اردیبهشت به روی صحنه میرود. زمان برگزاری این کنسرت یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ و دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ و فقط در یک سانس ۲۱٫۳۰ برگزار میشود که مکان برگزاری آن تالار وحدت میباشد همچنین قیمت بلیط ها بین ۵۰۰٫۰۰۰ _ ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ ریال است.  • 1,525 نگاه
  • 0 دیدگاه

اشتراک در شبکه های اجتماعی

شاید نوشته های زیر برای شما جالب باشد

کنسرت علیرضا طلیسچی

کنسرت علیرضا طلیسچی

کنسرت علیرضا طلیسچی در روز پنج‌شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ در مرکز همایشهای برج میلاد به روی صحنه میرود این کنسرت فقط در دو سانس ساعت ۱۸:۰۰ و ۲۱:۳۰ شب برگزار میشود و قیمت بلیط های آن از ۴۰۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰۰ تومان میباشد.
  • 2,549 نگاه
مشــاهده ادامه
کنسرت زانیار خسروی

کنسرت زانیار خسروی

کنسرت زانیار خسروی در روز پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ در مرکز همایش های برج میلاد به روی صحنه میرود. این کنسرت در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲:۰۰ برگزار میشود و قیمت بلیط های آن از ۴۰۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰۰ تومان میباشد.
  • 12,255 نگاه
مشــاهده ادامه
کنسرت مجید خراطها

کنسرت مجید خراطها

مجید خراطها این بار قصد دارد کنسرت خود را در سالن همایش ایرانیان برگزار کند. تاریخ برگزاری این کنسرت چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۲:۰۰ می باشد. قیمت بلیت های این کنسرت طبق آخرین اخبار بدست آمده ۵۵۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰۰ تومان می باشد.
  • 721 نگاه
مشــاهده ادامه
کنسرت على لهراسبى

کنسرت على لهراسبى

کنسرت على لهراسبى این بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. تاریخ برگزاری این کنسرت جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰ و ۲۲:۰۰ می باشد قیمت بلیت های این کنسرت طبق آخرین اخبار بدست آمده ۴۵۰۰۰ – ۱۴۵۰۰۰ تومان می باشد.
  • 10,206 نگاه
مشــاهده ادامه

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن های من و موزیک بزودی همه جا همراه شما
سریعتر از همه بشنوید