دانلود اپلیکیشن واوموزیک
یانی ،اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان،واوموزیک،vavmusic

کنسرت «یانی» را از اتاق نشیمن منزلش ببینید

می 11, 2020 11:12 ق.ظ جهان

«یانی» طبق وعده ای که به هواداران خود داده بود، به صورت زنده در فضای مجازی حاضر شد و برای دقایقی در یک اجرای خانگی برای مردم پیانو دنیا نواخت.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، «یانیس کریسومالیس» ـ معروف به یانی ـ که چند روز گذشته از برگزاری یک کنسرت آنلاین در فضای مجازی خبر داده بود، همان طور که پیشتر در اینستاگرام خود اعلام کرده بود، شامگاه سه شنبه (۱۴ آوریل) راس ساعت اجرای خانگی خود را آغاز کرد.

این نوازنده، کنسرت خود را در خانه اش و در حالی که نور آفتاب به روی او و پیانو می تابید اجرا کرد و لحظاتی آرامش بخش را به مدت ۹ دقیقه برای بینندگان خود در سراسر جهان رقم زد. این اجرا تا ساعت ۹ شب، بیست و یک هزار بیننده داشت.

این آهنگساز در شروع کار بیان کرد: «بیایید وانمود کنیم که در اتاق نشیمن خانه شما هستیم و قرار است من برایتان پیانو بنوازم؛ برای همه شما در سراسر دنیا به صورت همزمان. به نظر جالب می آید مگر نه؟»

موسیقدان و آهنگساز معروف یونانی سپس در حالی که دوربین روی او زوم کرده بود، به آرامی شروع به نواختن کرد و پس از لحظاتی گفت که «این قطعه بسیار رومانتیک است و من واقعا آن را دوست دارم.»
دوربین حول محور او در حرکت و منظره باغ، حیاط خانه از پنجره پدیدار بود و این تصاویر به همراه موسیقی آرامشی را بر هم زده بود.
این قطعه را شاید هر کدام از ما بارها در جاهای مختلف شنیده باشیم و برایمان آشنا باشد. او کماکان با سرعت بیشتری شروع به نواختن کرد و پس از دقایقی گفت: «می بینید؟ موسیقی روان است و همه بخش آن به هم مرتبط.»
اکنون به دقایق پایانی قطعه نزدیک می شد و ریتم موسیقی همانند لحظات اولیه آرام شده بود. در همین حین باز هم سرعتی به نواختن افزوده شد و با ریتمی ملایم کنسرتش را به پایان رساند.

 

پازل بند خبری آمده