۹ سلبریتی پرطرفدار که با وجود باخت در برنامه های استعدادیابی به شهرت و موفقیت رسیدندواو موزیک , رسانه پخش موسیقی آنلاین

آدام لمبرت ، بیانسه،جنیفرهادسون،لوسی هیل،اخبار موسیقی،اخبار موسیقی جهان

شکست در مسابقات استعدادیابی پایان راه نیست. در واقع بسیاری از برندگان این مسابقات بعد از مدتی ناپدید و فراموش می شوند در حالی که آن هایی که شکست خورده بودند آنقدر به تلاش ادامه می دهند که دست آخر به موفقیت می رسند و به داوران مسابقه ثابت می کنند که در اشتباه بودند.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، در ادامه به ماجرای سلبریتی های پرطرفداری می پردازیم که با وجود شکست در برنامه های استعدادیابی به شهرت و موفقیت رسیدند.

جنیفر هادسون

جنیفر هادسون در مسابقه ی استعدادیابی American Idol مقام هفتم را کسب کرده بود. اما او به خاطر بازی اش در فیلم «دختران رویایی» (Dreamgirls) جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد. او در فیلم هایی مثل Sex and the City هم نقش آفرینی کرده.

جنیفر هادسون در سال ۲۰۱۶ به عنوان داور به نسخه ی بریتانیایی برنامه ی استعدادیابی The Voice پیوست و به اولین مربی زن برنده در این برنامه تبدیل شد. هادسون بعدها با نسخه ی آمریکایی این مسابقه هم همکاری کرد.

او یک جایزه ی گلدن گلوب و چندین گرمی هم در کارنامه ی حرفه ای خود دارد.

وان دایرکشن

گروه وان دایرکشن در برنامه ی استعدادیابی The X Factor مقام سوم را کسب کرده بود. اما آن ها بعدها به گروه موسیقی ای بسیار پرطرفدار و پردرآمد تبدیل شدند.

اولین تک آهنگ این گروه به نام What Makes You Beautiful در میان تمامی تک آهنگ های شرکت سونی میوزیک، بالاترین میزان پیش خرید را داشته.

بیانسه

بیانسه به عنوان یکی از اعضای گروه دخترانه ای به نام Tyme در برنامه ی استعدادیابی ای به نام Star Search شرکت کرده بود. این گروه دخترانه بعدها تبدیل به گروه موسیقی محبوب Destiny’s Child شد.

گرچه گروه Tyme در آن مسابقه موفق به برنده شدن نشد، اما بیانسه به یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین خوانندگان زن تبدیل شد. آلبوم سال ۲۰۱۶ او به نام Lemonade پر فروش ترین آلبوم دنیا شد. فروش هر ۶ آلبوم استودیویی مستقل او از مرز یک میلیون نسخه عبور کرده و همگی به مقام شماره یک چارت دویست تایی سایت بیلبورد راه پیدا کردند.

کریستینا آگیلرا

کریستینا آگیلرا هم وقتی ۹ سال داشت در برنامه ی استعدادیابی Star Search شرکت کرد. بعد از باخت آگیلرا در این برنامه، او به کار خود ادامه داد و توانست به برنامه ی تلویزیونی The Mickey Mouse Club راه پیدا کند. همکاران آینده ی کریستینا یعنی جاستین تیمبرلیک، بریتنی اسپیرز و رایان گاسلینگ هم در این برنامه حضور داشتند. این خواننده ی محبوب پاپ ۵ جایزه گرمی و چندین جایزه ی دیگر در کارنامه ی حرفه ای خود دارد و یک ستاره هم به نام او در پیاده روی مشاهیر هالیوود وجود دارد.

او در ۶ فصل از برنامه ی استعدادیابی The Voice هم به عنوان داور حضور داشت.

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک یکی از مشهورترین خوانندگان دنیا است. اما او پیش از آنکه در گروه موسیقی محبوب NSYNC خوانندگی و بعد به عنوان خواننده ای مستقل محبوبیت زیادی کسب کند، در کودکی در برنامه ی استعدادیابی Star Search شرکت کرده بود که البته در آن زمان موفقیتی برای او به همراه نداشت.

بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز هم در کودکی در برنامه ی استعدادیابی Star Search شرکت کرده بود اما نتوانسته بود در آن برنده شود. با این حال او به تلاش های خود ادامه داد و موفق شد به یکی از مشهورترین خوانندگان پاپ دنیا تبدیل شود.

اسپیرز گرچه بارها به لب زدن در کنسرت هایش متهم شده و به خاطر نداشتن یک صدای بی عیب و نقص مورد انتقاد قرار گرفته اما برای اینکه متوجه اشتباه منفی باف ها شوید باید اجرای او را در برنامه ی Star Search ببینید.

حتی کودکی که بریتنی در این مسابقه مغلوب او شد هم معتقد بود بریتنی یک ستاره بود. مارتی توماس ۱۲ ساله که بریتنی اسپیرز کوچک به او باخته بود، یک بار در مصاحبه ای گفته بود که به خاطر می آورد که در پشت صحنه راه می رفت و به این فکر می کرد که بریتنی حتماً برنده خواهد شد.

ایمی شومر

ایمی شومر در برنامه ی استعدادیابی Last Comic Standing مقام چهارم را کسب کرده بود. اما او حالا شوی موفق خودش به نام Inside Amy Schumer را دارد که ۲ جایزه ی امی هم دریافت کرده. او کار نویسندگی فیلم «فاجعه» (Trainwreck) را برعهده داشت که یکی از فیلم های مطرح سال ۲۰۱۵ بود. خود او هم در این فیلم بازی کرده بود.

لوسی هیل

لوسی هیل در برنامه ی استعدادیابی American Juniors شرکت کرده بود و در نهایت توانسته بود به جمع پنج شرکت کننده ی برتر مسابقه راه پیدا کند اما موفق به کسب مقام اول نشد.

بعد از باخت در برنامه ی American Juniors، هیل قدم در راه بازیگری گذاشت و در نهایت با نقش «آریا مونتگومری» در سریال محبوب «دروغگوهای کوچک زیبا» (Pretty Little Liars) توانست به شهرت و محبوبیت برسد. او در سال ۲۰۱۴ هم یک آلبوم به سبک کانتری به نام Road Between منتشر کرد. پخش جدیدترین سریال او به نام «کیتی کین» (Katy Keene) در فوریه ی ۲۰۲۰ آغاز شد.

آدام لمبرت

آدام لمبرت مقام دوم را در مسابقه ی استعدادیابی American Idol کسب کرده بود. او مغلوب کریس آلن شد که مدت ها است خبری از او نیست. اما لمبرت یک بار نامزد جایزه گرمی شده و از سال ۲۰۱۴ در حال برگزاری تور بین المللی کنسرت های مشترک خود با گروه مشهور کوئین است. او در این کنسرت ها به عنوان خواننده ی اصلی به جای فردی مرکوری، خواننده ی فقید این گروه، خوانندگی می کند.  • 5,048 نگاه
  • 0 دیدگاه

اشتراک در شبکه های اجتماعی

شاید نوشته های زیر برای شما جالب باشد

جری جف واکر ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

«جری جف واکر» درگذشت

«جری جف واکر» خواننده مشهور سبک موسیقی کانتری و سازنده آهنگ معروف «آقای بوژانگل» روز جمعه پس از مبارزه با بیماری سرطان حنجره در سن ۷۸ سالگی درگذشت. سوزان واکر همسر او این خبر را اعلام کرد و گفت: «جری تا یک ساعت قبل از مرگ در خانه بود. مرگ او بسیار آرام بود.»‌ به
  • 1,328 نگاه
مشــاهده ادامه
کلاریز کشاورز ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی ایران، واوموزیک،vavmusic

صدای «امواج نوی ایران» در نیوجرسی امریکا می‌پیچد

قطعاتی از پروژه «امواج نوی ایران» در کنسرتی مجازی در فستیوال فلوت در کشور امریکا اجرا خواهد شد. این فستیوال از هجدهم تا بیست و پنجم اکتبر در نیوجرسی امریکا جریان دارد. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، قطعاتی از پروژه «امواج نوی ایران» در کنسرتی مجازی در فستیوال فلوت در کشور امریکا اجرا خواهد
  • 1,245 نگاه
مشــاهده ادامه
The Flaming Lips ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

برای جلوگیری از شیوع ویروسِ کرونا، تماشاگران داخل حباب‌های پلاستیکی جا شدند

یک گروه موسیقی آمریکایی به نام The Flaming Lips کنسرتی با رعایت فاصله اجتماعی برگزار کرده است. در این کنسرت اعضای گروه موسیقی و هواداران‌شان در تمام مدت اجرا درون حباب‌هایی پلاستیکی قرار داشتند. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، تصاویر منتشر شده از این کنسرت تماشاچیان را درون کره‌هایی بادی نشان می‌دهد. اینطور که
  • 1,376 نگاه
مشــاهده ادامه
بیلی آیلیش،پُست ملون ، اخبار موسیقی ،اخبار موسیقی جهان، واوموزیک،vavmusic

پُست ملون و بیلی آیلیش جوایز را درو کردند

مراسم جوایز موسیقی بیلبورد، چهارشنبه‌شب ۱۴ اکتبر، در تئاتر دالبی لس‌آنجلس با رعایت پروتکل‎های بهداشتی برگزار شد و پست مالون و بیلی آیلیش در صدر برندگان این جایزه جهانی قرار گرفتند. مانند بسیاری از مراسم این‌چنینی در ماه‌های اخیر، این جشنواره هم بدون حضور تماشاگران و در تالار خالی برگزار شد. به گزارش اخبار موسیقی
  • 1,290 نگاه
مشــاهده ادامه

دیدگاه کاربراندیدگاه خود را بیان کنید یا نظرات دیگر دوستان را بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید