افشین آذری با «همه میدونن» در تهران روی صحنه رفت

25 مرداد 1396 5:00 ب.ظ گزارش ها

افشین آذری در حالی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت که حاضرین در سالن از همان ابتدای برنامه خواستار اجرای قطعات پرطرفدار این خواننده ازجمله: همه میدونن، تموم شهر خوابیدن، برام سخته و… را از این خواننده داشتند.

 

به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک افشین آذری در ابتدای کنسرتش گفت: بسیار خوشحالم که در حضور شما در تهران به اجرای برنامه می‌پردازم و در این کنسرت که به‌نوعی اولین کنسرت من در تهران است، حضور شما دلگرمی خاصی برای من است.

 

 

این خواننده با اشاره به رپرتوار برنامه‌اش گفت: امشب با گلچینی از آثار تُرکی و فارسی این برنامه را روی صحنه خواهیم برد و قطعاً انرژی شما روی ما تأثیرگذار خواهد بود.
این خواننده به‌مرور قطعاتش را اجرا کرد و در اواسط برنامه خود نیز برای دقایقی صحنه را ترک کرد تا «محمدرضا هدایت» که در این کنسرت خواننده مهمان بود، برای دقایقی روی صحنه حاضر شود و چند قطعه را نیز او اجرا کند.
پس از اجرای این خواننده جوان، بار دیگر افشین آذری روی صحنه حاضر شد و پس از اجرای یک قطعه، دقایقی را با ویلن و آکاردئون به تک‌نوازی پرداخت که این بخش از برنامه باعث شد حاضرین در سالن به وجد آیند و شور و هیجان خاصی در سالن حاکم شد.
اجرای قطعاتی چون: بری باخ، اولماز اولماز و… انتهای کنسرت این خواننده در تهران را تشکیل می‌دادند تا نخستین کنسرت افشین آذری در تهران با حضور دوستدارانش به شبی ویژه تبدیل شود.
«میر طاهر مظلومی» کارگردانی هنری این کنسرت را بر عهده داشت و «مهدی فهیمی» نیز رهبر ارکستر افشین آذری بود.
محمد نصرتی، منصور برزگر، محمود گل محمدی و… ازجمله چهره‌های سرشناس حاضر در سالن بودند.
کنسرت افشین آذری به همت موسسه «آوای باران» و به تهیه‌کنندگی رضا کمالی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد و علیرضا نصیری نیز مدیر اجرایی پرتلاش این کنسرت بود.

علی لهراسبی بارون میزنه