اخبار موسیقی٬ اخبار موسیقی جهان، ادل ، واوموزیک

کاهش وزن عجیب ادل خبرساز شد

23 دی 1398 8:59 ق.ظ جهان

وقتی نام ادل مطرح می شود، بسیاری از افراد یاد صدایی پرقدرت از یک زن جوان خواهند افتاد که البته اضافه وزنی محسوس دارد، اما به نظر می رسد بهتر است هر چه سریعتر تصویر ادل را در ذهن خود تغییر دهید.

به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک جدیدترین تصاویر ادل نشان می دهند که او بیش از حد انتظا بسیاری از هواداران لاغر شده است و همین موضوع نیز جنجالی شده است.

ادل در تعطیلات اخیر خود که با هری استایلز و جیمز کوردن همراه بود، با یکی از هوادارانش عکس گرفت در این عکس که در توییتر به سرعت منتشر شد، ادل بیش از حد لاغر شده است و این موضوع موجی از واکنش ها را به همراه داشت:

به گزارش انتخاب، عکس بزرگنمایی از عادل را منتشر کرد که با تعجب با یک زن و شوهر از هواداران جوان در ساحل دیدار می کرد و به قاب کوچکش اشاره می کرد.

_یک کاربر نوشت: وای ادل بیش از حد لاغر شده است. آیا باید نکرانش باشم؟

_کاربری دیگر نوشت: به نظر می رسد او نه تنها سلامت نیست بلکه مریض شده است. تصور می کنم او دیگر غذا نمی خورد

_یکی از حامیان ادل نوشت: قرار است همه درباره وزن او صحبت کنیم؟ موسیقی او مهم است نه هیچ چیز دیگر

به نظر می رسد پس از جدایی ادل از همسرش سیمون کونکی، ادل در تلاش است برای پسر ۷ ساله خود آنجلو یک مادر نمونه باشد و از آوریل سال گذشته شروع به جدی گرفتن سلامتی و کاهش وزن خود کرد.ادل ، که اخیراً با تهیه کننده دنیای موسیقی جاناتان هی نیز ارتباطی صمیمانه برقرار شده است ، با تمرینات شخصی و پیلاتس شروع کرد و از آن زمان تاکنون یک زن کاملا متفاوت شده است.

عماد طالب زاده پارادوکس