گروه موسیقی گوتیک استورم

گروه موسیقی گوتیک استورم

اشتراک با دوستان
6988 دنبال‌کننده

گروه موسیقی گوتیک استورم (Gothic Storm) ، یکی دیگر از شرکت ها و گروهای موفق در ساخت موسیقی تریلر،موسیقی حماسی  از کشور انگلستان است.

این گروه ضمن اینکه برای فیلم و سریال های مختلف برای تیزر های تبلیغاتی،موسیقی تریلر  طراحی و می سازد، آلبوم های مختلفی به صورت عمومی نیز تا به امروز منتشر کرده است که در سبک ها و موضوعات موسیقی حماسی، موسیقی احساسی،داراماتیک،ماجراجویانه،فانتزی که به صورت ارکسترال اجرا میشوند است.

گوتیک استورم یا طوفان گوتیک Gothic Storm یک گروه موسیقی کلاسیک مدرن و مجلسی است که بر پایه اجرای موسیقی بدون ادوات مدرن تاکید دارد. آثار این گروه به‌صورت زنده و سخت در ارکستر فیلارمونیک لیورپول ضبط می‌شود.

این گروه در سال ۲۰۱۰ توسط دن گراهام Dan Graham با همکاری کریس هی (هِی) Chris Haigh و گابریل بروستینو Gabriel Brosteanu تاسیس شد و از هنر و توانایی موسیقی تعداد زیادی آهنگساز خلاق دیگر نیز بهره می‌برد. این گروه علاوه بر ضبط موسیقی حماسی و کلاسیک مدرن، در زمینه تولید موسیقی تریلر نیز فعال است. این گروه تاکنون برای تریلر برخی از آثار کمپانی‌های مشهور سینما از جمله دیزنی، پارامونت، سونی، برادران وارنر و ... موسیقی تولید کرده است.

+ مشاهده بیش‌تر
تازه‌ترین اثر گروه موسیقی گوتیک استورم Wounded
تازه‌ترین آهنگ‌ها

تازه‌ترین آهنگ‌ها

مشاهده همه
تازه‌ترین آلبوم‌ها

تازه‌ترین آلبوم‌ها

مشاهده همه