جمشید علیمراد خواننده سبک پاپ

  • دنبال کنندگان1132
  • تعداد موزیک0
  • تعداد آلبوم0
  • تعداد ویدیو0
جمشید علیمراد معروف به جیمی مراد سال‌های اول انقلاب وارد دنیای حرفه‌ای موسیقی شد و سپس موفق شد با خواننده های غربی و اروپایی نیز همکاری داشته باشد و در حال حاضر به عنوان آهنگساز و خواننده در آمریکا فعالیت دارد.

جمشید علیمراد، خواننده ایرانی قدیمی متولد ۱۲ اسفند ۱۳۲۲ در تهران خیابان پیروزی تهران بود که خرداد ۹۹ بر اثر بیماری سرطان درگذشت. او بیش از ۵ دهه سابقه فعالیت در زمبنه موسیقی را داشت و در زمان فوت ساکن لس آنجلس بود. از جمله معروفترین ترانه‌های او جشن ما، بادبادک و ایران من اوست.

او ترانه هایی، چون شکار آهو و جشن بادبادک‌ها و ایران و چند آلبوم شاد را منتشر کرده و بعد از خروج از ایران در امریکا نیز فعالیتش را ادامه داده و پیشرو در زمیبنه موسیقی ایرانی در آنجا بود.

آخرین اخبار و اطلاعیه های جمشید علیمراد

ورود به آرشیو
    خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۹خواننده قدیمی ساکن لس‌آنجلس درگذشت جمشید علیمراد، خواننده قدیمی ساکن لس‌آنجلس درگذشت. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک صفحه اینستاگرامی یک شبکه ماهواه‌ای در رابطه با مرگ این خواننده قدیمی نوشت: به پرده آخر می‌رسیم و متاسفانه اینبار دیگر این خبر تنها یک شایعه نیست بلکه آوای درد است و غم، دلتنگی‌ست و ادامه راهی بدون او، خداحافظی با هنرمندی که

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید