سینا سرلک خواننده سبک پاپ

  • دنبال کنندگان1830
  • تعداد موزیک128
  • تعداد آلبوم8
  • تعداد ویدیو2
سینا سرلک (آبان ۱۳۶۱، الیگودرز)، خوانندهٔ موسیقی ایرانی است.
وی مدتی خوانندهٔ ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت.علاوه بر آن او با ارکستر ملل به سرپرستی پیمان سلطانی همکاری داشته است.
وی موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدر و با ملودی‌های محلی بختیاری آغاز کرد. ۷ سال بیشتر نداشت که در سریال تلویزیونی «شاخه طوبی» که از شبکه یک سیما پخش می‌شد، ترانه‌ای محلی خواند. پس از آن به صورت جدی به موسیقی پرداخت. ساز تنبک را در شهرستان الیگودرز و با حسن رضایی شروع کرد و برای تکمیل از آموزه‌های جمشید محبی استفاده کرد و سپس مدت شش سال نزد ناصر فرهنگ‌فر بود. او در چندین دوره جشنواره فجر مقام اول آواز و تنبک را کسب کرد. بعد از مدتی از طرف قربان سلیمانی به محمد رضا شجریان معرفی شد و به مدت هشت سال ردیف‌های آوازی و تکنیک‌های صداسازی را در محضر این استاد آموخت. در کنار آواز و تنبک مدتی هم نزد کیوان ساکت تار آموخت. وی در اسفند ماه سال ۱۳۸۲از طرف سازمان ملی جوانان به عنوان جوان نمونه در حوزه هنر انتخاب شد.

آخرین اخبار و اطلاعیه های سینا سرلک

ورود به آرشیو
    اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۹انتقاد سینا سرلک از جشن حافظ سینا سرلک با انتشار متنی، صحبت‌هایی ها در خصوص جشن حافظ و پشت پرده اتفاقات آن مطرح کرده است. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، سینا سرلک در طی این متن نوشته است که جایزه «حافظ» طی دو سال به او تعلق داشته که مسئولان این جایزه در دقیقه ۹۰ نام او را حذف کرده‌اند.
    فروردین ۲۵ام, ۱۳۹۹یک اتفاق جالب در روزهای قرنطینه مینا آتشی: تعدادی از هنرمندان در هفته‌های اخیر با اجرای کنسرت‌های آنلاین در برج میلاد تلاش کردند مردم را به خانه‌نشینی ترغیب کنند.   به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، با طولانی شدن روزهایی که مردم کشورمان برای در امان ماندن از ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، ممکن است علاوه بر نگرانی
    فروردین ۹ام, ۱۳۹۹کدام خواننده‌ها کنسرت آنلاین می‌‌‌‌گذارند؟ برج میلاد به مدت ۲ هفته میزبان هنرمندان موسیقی برای اجراهای صحنه‌ای می‌شود. این کنسرت‌ها بدون حضور تماشاگر، هر شب ساعت ۲۱ روی صحنه می‌روند.   به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، کنسرت‌های آنلاین خوانندگان، از امشب (جمعه ۸ فروردین) با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شهرداری تهران در برج

لیست آخرین آلبوم های سینا سرلکلیست آخرین آلبوم های منتشر شده

ورود به آرشیو

آخرین تصاویر سینا سرلکآخرین تصاویر منتشر شده

ورود به آرشیو

لیست آخرین تک آهنگ های سینا سرلکآخرین تک آهنگ های منتشر شده

ورود به آرشیو

آخرین موزیک ویدیو های سینا سرلکآخرین موزیک ویدیو های منشتر شده

ورود به آرشیو

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید