سینا سرلک خواننده سبک پاپ

  • دنبال کنندگان1840
  • تعداد موزیک134
  • تعداد آلبوم8
  • تعداد ویدیو2
سینا سرلک (آبان ۱۳۶۱، الیگودرز)، خوانندهٔ موسیقی ایرانی است.
وی مدتی خوانندهٔ ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت.علاوه بر آن او با ارکستر ملل به سرپرستی پیمان سلطانی همکاری داشته است.
وی موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدر و با ملودی‌های محلی بختیاری آغاز کرد. ۷ سال بیشتر نداشت که در سریال تلویزیونی «شاخه طوبی» که از شبکه یک سیما پخش می‌شد، ترانه‌ای محلی خواند. پس از آن به صورت جدی به موسیقی پرداخت. ساز تنبک را در شهرستان الیگودرز و با حسن رضایی شروع کرد و برای تکمیل از آموزه‌های جمشید محبی استفاده کرد و سپس مدت شش سال نزد ناصر فرهنگ‌فر بود. او در چندین دوره جشنواره فجر مقام اول آواز و تنبک را کسب کرد. بعد از مدتی از طرف قربان سلیمانی به محمد رضا شجریان معرفی شد و به مدت هشت سال ردیف‌های آوازی و تکنیک‌های صداسازی را در محضر این استاد آموخت. در کنار آواز و تنبک مدتی هم نزد کیوان ساکت تار آموخت. وی در اسفند ماه سال ۱۳۸۲از طرف سازمان ملی جوانان به عنوان جوان نمونه در حوزه هنر انتخاب شد.

آخرین اخبار و اطلاعیه های سینا سرلک

ورود به آرشیو
    آذر ۸ام, ۱۳۹۹آهنگ جدید «روزگار» اثر مشترک سینا سرلک و مصطفی پاشایی سینا سرلک در همکاری با مصطفی پاشایی، تک‌آهنگی را در دسترس مخاطبان قرار داده است. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، ترانه این اثر را پارسا سیمین‌مرام سروده، مصطفی پاشایی آهنگسازی آن را به عهده داشته و مهدی حسنی تنظیمش کرده است. سعید هامون نیز میکس و مستر آن را به عهده داشته است.
    شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۹نماهنگ «ماه خجالتی» با صدا و حضور سینا سرلک سینا سرلک به تازگی نماهنگ «ماه خجالتی» را در دسترس مخاطبان قرار داده است. آهنگسازی و تنظیم این اثر به عهده حمیدرضا صمدی بوده و علیرضا صفرنیاد کارگردان نماهنگ است. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، نماهنگ «ماه خجالتی» اثر تصویری جدید سینا سرلک منتشر شد. ترانه قطعه «ماه خجالتی» سروده حمیدرضا صمدی است و
    مرداد ۱۳ام, ۱۳۹۹تشکر از کادر درمان به زبانِ موسیقی هنرمندان ایرانی و اتریشی در یک اجرای مشترک قصد دارند به زبان موسیقی از کادر درمانی سراسر جهان در روزهای مبارزه با کرونا قدردانی کنند. این هنرمندان معتقدند هیچ زبانی گویاتر، شیوا تر و عمیق تر از موسیقی برای چنین نکوداشتی نیست. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، این اجرای مشترک جمعه ۱۷ مرداد و

لیست آخرین آلبوم های سینا سرلکلیست آخرین آلبوم های منتشر شده

ورود به آرشیو

آخرین تصاویر سینا سرلکآخرین تصاویر منتشر شده

ورود به آرشیو

لیست آخرین تک آهنگ های سینا سرلکآخرین تک آهنگ های منتشر شده

ورود به آرشیو

آخرین موزیک ویدیو های سینا سرلکآخرین موزیک ویدیو های منشتر شده

ورود به آرشیو

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید