• دنبال کنندگان12220
  • تعداد موزیک2
  • تعداد آلبوم0
  • تعداد ویدیو0
زاده ۱۳۶۵ شیراز خواننده و نوازنده است. فعالیت‌های هنری خود را از سه سالگی با نواختن تنبک و آواز شروع کرد و در سال ۱۳۷۷ به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. سال ۱۳۸۱ به هنرستان موسیقی تهران وارد واز همان هنرستان فارغ‌التحصیل شد و در حال حاضر کارشناس موسیقی می‌باشد.
وی به همراه برادر خود، محمد زند وکیلی گروهی را تحت عنوان زند بند تأسیس کرد. علاوه بر آن سابقه همکاری با گروه‌های دنگ شو، خموش، طلوع، نغمه کیمیا، شروندو گلبانگ را دارد و کنسرتهایی نیز به همراه این گروه‌ها برگزار کرده است.
از جمله کارهای شاخص وی می‌توان به تیتراژ مجموعه‌های دزد و پلیس، پژمان (آخر قصه) و شاهگوش (زهره) اشاره کرد. او در زمستان ۱۳۹۲ آلبومی را تحت عنوان عبور از مه در ژانر سنتی با اشعاری از حافظ، زهرا پناهی، حسین منزوی و وحشی بافقی در ۱۴ قطعه منتشر کرد. علی زند وکیلی در سی امین جشنواره موسیقی فجر در شیراز در ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۳ به اجرای برنامه پرداخت.

آخرین اخبار و اطلاعیه های علی زند وکیلی

ورود به آرشیو
    آذر ۲۴ام, ۱۳۹۵کنسرت علی زند وکیلی کنسرت علی زند وکیلی در روزهای ۳ و ۴ دی ماه در برج میلاد تهران در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ اجرا خواهد شد قیمت بلیط های این کنسرت ۴۰ تا ۱۳۰ هزار تومان است.

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن های من و موزیک بزودی همه جا همراه شما