امیر تاجیک خواننده سبک پاپ

  • دنبال کنندگان13663
  • تعداد موزیک3
  • تعداد آلبوم0
  • تعداد ویدیو0
زادهٔ ۸ شهریور ۱۳۴۷ در تهران هنرپیشه و خواننده ایرانی است. وی در رشتهٔ مهندسی طراحی صنعتی تحصیل کرده. از کارهای مطرح وی می‌توان به زیر آسمان شهر، آسمونه و افتتاحیهٔ جام جهانی کشتی و … اشاره نمود.
امیر تاجیک پس از مطرح شدن، آلبوم‌های زیر آسمون شهر و همکلاسی را منتشر کرد، و پس از وقفه‌ای طولانی در سال ۱۳۹۱ آلبوم زندگی را روانه بازار کرد.

آخرین اخبار و اطلاعیه های امیر تاجیک

ورود به آرشیو
    شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۹امیر تاجیک: این روزها صدای سالم کم شده است به اعتقاد خواننده پاپ، بچه‌های خوبی در عرصه موسیقی ایران فعالیت می‌کنند ولی اکثر صداهایی که شنیده می‌شود مشابه یا صداسازی شده است. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ،  امیر تاجیک خواننده موسیقی پاپ درباره فعالیت این روزهای خود گفت: دو کلیپ آماده دارم که یکی از آن‌ها از در قالب تیتراژ برنامه “دست فرمون”
    شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۹امیر تاجیک برای “دست‌فرمون” می‌خواند خواننده موسیقی پاپ تیتراژ فصل دوم مسابقه “دست‌فرمون” با اجرای کامران تفتی را خواند. به گزارش اخبار موسیقی واوموزیک ، تیتراژ فصل دوم مسابقه “دست‌فرمون” با صدای امیر تاجیک خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. این قطعه با ترانه‌ای از حسین غیاثی، آهنگسازی امید تاجیک و صدای امیر تاجیک به عنوان
    مهر ۱۵ام, ۱۳۹۸امیر تاجیک : چراغ بازار حرفه‌ای موسیقی خاموش شده است امیر تاجیک خواننده و آهنگساز پاپ در مورد جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول تولید چند تک‌آهنگ هستم که یکی از آن‌ها قطعه “وقتشه” به آهنگسازی برادرم امید تاجیک است. این قطعه قرار بود سال گذشته منتشر شود، اما متأسفانه با وقفه‌ طولانی‌مدت مواجه شد و قرار است به‌زودی در فضای مجازی منتشر

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید