فتانه

فتانه

اشتراک با دوستان
30477 دنبال‌کننده

فتانه ملک زاده با نام هنری فتانه جزء معدود هنرمندان ایرانی است که در کشور های فارسی زبان به جز ایران طرفداران زیادی دارد
وی از دسته هنرمندان بسیار پرطرفدار سبک پاپ‌ ایران است که همواره توانسته است در سالن های بزرگ و معتبر جهان به اجرای کنسرت بپردازد
فتانه را ملکه‌موسیقی پاپ و زیبا ستاره‌ی آواز پارسی و ایران مینامند به طوری که در دهه های ۶۰ و ۷۰ بی رقیب ترین خواننده در صحنه بود.
او چند سالی از عرصه خوانندگی به دور بود ولی در سال ۲۰۱۶ با آهنگهایی در سبک پاپ شیش و هشت باز هم تحولی شگرف در چارت موسیقی ایجاد نمود وی هم اکنون در لندن اقامت دارد و چند ماهی است که تور کنسرت بزرگ خود را در سطح جهان به‌پایان رسانده است.
فتانه از معدود خوانندگان انگشت‌شماری است که توانسته از توکیو تا پاریس، در معروفترین سالن‌ها از جمله شراین آدیتوریوم لوس‌آنجلس، پاریس سال، رویال آلبرت‌هال لندن و ...، کنسرت‌های ده هزار نفری و بیشتر اجرا نماید.
فتانه کار خود را پیش از انقلاب در برنامه‌ی پنجره‌ها که کارگردانی آن بر عهده‌ی همسر سابقش شیروان‌بیگی بود
آغاز نمود که در آن به ایفای نقش در قطعات طنز در کنار سایر خوانندگان از جمله ابی می‌پرداخت و ترانه‌خوانی می‌نمود و برای اولین بار در برنامه‌ی رنگارنگ ترانه‌ی زیبای تفسیر را اجرا نمود.

+ مشاهده بیش‌تر
تازه‌ترین آهنگ‌ها

تازه‌ترین آهنگ‌ها

مشاهده همه
تازه‌ترین آلبوم‌ها

تازه‌ترین آلبوم‌ها

مشاهده همه