فتانه خواننده سبک پاپ

  • دنبال کنندگان30468
  • تعداد موزیک2
  • تعداد آلبوم10
  • تعداد ویدیو0
فتانه ملک زاده با نام هنری فتانه جزء معدود هنرمندان ایرانی است که در کشور های فارسی زبان به جز ایران طرفداران زیادی دارد
وی از دسته هنرمندان بسیار پرطرفدار سبک پاپ‌ ایران است که همواره توانسته است در سالن های بزرگ و معتبر جهان به اجرای کنسرت بپردازد
فتانه را ملکه‌موسیقی پاپ و زیبا ستاره‌ی آواز پارسی و ایران مینامند به طوری که در دهه های ۶۰ و ۷۰ بی رقیب ترین خواننده در صحنه بود.
او چند سالی از عرصه خوانندگی به دور بود ولی در سال ۲۰۱۶ با آهنگهایی در سبک پاپ شیش و هشت باز هم تحولی شگرف در چارت موسیقی ایجاد نمود وی هم اکنون در لندن اقامت دارد و چند ماهی است که تور کنسرت بزرگ خود را در سطح جهان به‌پایان رسانده است.
فتانه از معدود خوانندگان انگشت‌شماری است که توانسته از توکیو تا پاریس، در معروفترین سالن‌ها از جمله شراین آدیتوریوم لوس‌آنجلس، پاریس سال، رویال آلبرت‌هال لندن و ...، کنسرت‌های ده هزار نفری و بیشتر اجرا نماید.
فتانه کار خود را پیش از انقلاب در برنامه‌ی پنجره‌ها که کارگردانی آن بر عهده‌ی همسر سابقش شیروان‌بیگی بود
آغاز نمود که در آن به ایفای نقش در قطعات طنز در کنار سایر خوانندگان از جمله ابی می‌پرداخت و ترانه‌خوانی می‌نمود و برای اولین بار در برنامه‌ی رنگارنگ ترانه‌ی زیبای تفسیر را اجرا نمود.

لیست آخرین آلبوم های فتانهلیست آخرین آلبوم های منتشر شده

ورود به آرشیو

لیست آخرین تک آهنگ های فتانهآخرین تک آهنگ های منتشر شده

ورود به آرشیو

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن واوموزیک همراه آنلاین لحظات خوب شما
سریعتر از همه بشنوید