مانی رهنما خواننده سبک پاپ

  • دنبال کنندگان9825
  • تعداد موزیک59
  • تعداد آلبوم7
  • تعداد ویدیو0
مانی رهنما در تیر ماه ۱۳۵۰ خورشیدی در محله نارمک تهران در یک خانواده ۵ نفره به دنیا آند. او از اوان کودکی به صوت و آواز علاقه‌مند بود و از ۱۴ سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمود. تشویق اقوام او باعث شد که آواز را جدی گرفته تا اینکه در مهر ماه سال ۱۳۷۱ به نزد بابک بیات رفت و از همان‌جا کلید فعالیت هنری جدی خود را زد.

در طی ۶ سال رابطه با بابک بیات، اصول خوانندگی را فرا گرفت و در این مقطع سبک صدای خود را نیز پیدا کرد که در سال ۱۳۷۶ و در فیلم «مرسدس» به کارگردانی مسعود کیمیایی این سبک را اجرا نمود. با شعری از ایرج جنتی عطایی با همان نام که البته هیچگاه هم روی فیلم نرفت و اجازه انتشار نگرفت.
آهنگ پرنده ساخته بابک بیات وی را در بازار موسیقی به معروفیت رساند.

آخرین اخبار و اطلاعیه های مانی رهنما

ورود به آرشیو
    بهمن ۳ام, ۱۳۹۶کنسرت مانی رهنما کنسرت زمستانی مانی رهنما در روز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰ در سالن همایش ایرانیان با بهای هر بلیط ۵۰,۰۰۰ تا ۱۲۰,۰۰۰ تومان به روی صحنه میرود.
    مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۶وداع با خاطره ساز ناشناس موسیقی مراسم تشییع مرحوم ناصر فرهودی صدابردار پیشکسوت موسیقی ایران و مدیر اسدیو پاپ صبح امروز در تالار وحدت تهران برگزار شد. به گزارش صفحه اخبار موسیقی واوموزیک، مراسم تشییع پیکر ناصر فرهودی صبح امروز با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان در تالار وحدت برگزار شد. در آغاز مراسم، سیروس الوند پشت تریبون قرار گرفت
    اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۶ازدواج مجری تلویزیون با خواننده معروف صبا راد مجری محبوب به خانه می گردیم که مدتی است حضور او در تلویزیون کمرنگ تر شده است با مانی رهنما ازدواج کرد . این خبر را مانی رهنما در اینستاگرامش با انتشار یک عکس تایید کرد.           «صبا راد» مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و

دریافت نـــرم افـــزار

اپلیکیشن های من و موزیک بزودی همه جا همراه شما
سریعتر از همه بشنوید